Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd niekoniecznie w koncie MO, a na podstronach Orange


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Błąd niekoniecznie w koncie MO, a na podstronach Orange

Przeglądając linki 

https://www.orangesmartcare.pl/

https://www.orange.pl/zobacz/orangesmartcare 

w Chrome, nie bezpośrednio, lecz z ruchomego banera najpierw pojawiła się skrócony adres smartcare i niemożliwy do scrollowania przegląd opisu do samego dołu strony, a po kliknięciu w pasek adresu, rozwija się cały adres, jednak z tym samym skutkiem. Dodatkowo, złapałem takiego intruza. Nie namalowałem go, lecz w ok. godz. 21:28, czyli zaraz po ujawnieniu, cyknąłem mu "fotkę". Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie😀Zrzut ekranu 2023-01-23 212812.png

7 ODPOW. 7

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Błąd niekoniecznie w koncie MO, a na podstronach Orange

@bronzub  abstrakcyjność nie do odtworzenia w warunkach polowych. U mnie się otwiera ok. Wyczyść przeglądarkę że śmieci 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Błąd niekoniecznie w koncie MO, a na podstronach Orange

U mnie też ok, przeglądarka Chome i Edge.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Błąd niekoniecznie w koncie MO, a na podstronach Orange

@slav72  i @agat13 , nie przeczę, że macie ok, ale moja ścieżka zaczęła się od linków skopiowanych w Edge z tego forum i przerzucona do Chrome. Kilka linków wystarczyło otworzyć, by pojawił się błąd. Aktualizacje na bieżąco i ciacha wyczyszczone. Może jestem napromieniowany?😁

Z godz. 20:53 też nie dało się przewinąć w dół, ale bez buga z obrazkiemZrzut ekranu 2023-01-23 205307.png


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21544
  • 173

Błąd niekoniecznie w koncie MO, a na podstronach Orange

@bronzub 

Masz włączony jakiś aktywny bloker treści. Przy takim ustawieniu przeglądarki różne strony mają prawo generować błędy. Nikt ich nie "poprawi" na podstawie takich obrazków. Musiałbyś prześledzić co właściwie zablokowałeś i co się wykrzaczyło śledząc aktywne skrypty w źródle strony. Wtedy może coś dałoby się na to "poradzić". Tylko po co? U mnie strona działa normalnie, ale tylko kiedy zdejmę blokady.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Błąd niekoniecznie w koncie MO, a na podstronach Orange

@j131 , w Chrome mam uBlock Origina. Może to on działa na nerwy komuś?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21544
  • 173

Błąd niekoniecznie w koncie MO, a na podstronach Orange


@bronzubnapisał(-a)

@j131 , w Chrome mam uBlock Origina. Może to on działa na nerwy komuś?


Nie komuś, tylko Tobie. 😂 Tak, jego miałem na myśli. Po wyłączeniu, żeby mieć absolutną pewność że nie przeszkadza, przed wejściem na stronę jeszcze stare ciasteczka trzeba usunąć.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Błąd niekoniecznie w koncie MO, a na podstronach Orange

@j131 , ja mam z tego ubaw😁 Nie takie potęgi programistyczne ogarniają inne serwisy i jakoś nie sypie błędami😀

 

______

* Wpis poddany edycji - Bartłomiej