Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Adres e-mail nie istnieje już, nie mogę przywrócić hasła do aplikacji


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 87
  • 0

Adres e-mail nie istnieje już, nie mogę przywrócić hasła do aplikacji

Cześć,
Chciałem zalogować się do aplikacji Mój Orange, ale nie pamiętam hasła a adres e-mail, którym miałbym logować się do aplikacji, już dawno nie istnieje. Co teraz? 

 

________________
* Przeniesiono z działu O społeczności – moderator Michał

10 ODPOW. 10

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1987
  • 11315
  • 50

Adres e-mail nie istnieje już, nie mogę przywrócić hasła do aplikacji

@Pajan  to skorzystać z czat Orange, naprawią ten problem 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12696
  • 52252
  • 596

Adres e-mail nie istnieje już, nie mogę przywrócić hasła do aplikacji

@Pajan  najlepiej na infolinii po weryfikacji danych zgłoś wymianę adresu mailowego na koncie i ponowną rejestrację tak, żeby usługi przypisane były do właściwego konta.  W rozmowie ( może być  czat) najlepiej wszystko ustalisz i wyjaśnisz. Jeśli nie chcesz, płacić za infolinię, to możesz zajrzeć do salonu, oczywiście wszystko to przy założeniu, że usługi są na Ciebie zarejestrowane


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 429
  • 3672
  • 19

Adres e-mail nie istnieje już, nie mogę przywrócić hasła do aplikacji

Kontakt z BOK wystarczy od ręki zmienia adres. Jak zadzwonisz z numeru innej sieci też mam za darmo. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18197
  • 51972
  • 699

Adres e-mail nie istnieje już, nie mogę przywrócić hasła do aplikacji

@Pajan konsultant na infolinii, czacie podmieni adres e-mail do logowania na konto Mój Orange. Wystarczy jeden kontakt. Jeżeli konto jest dezaktywowane, to możesz samodzielnie złożyć na nowo.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12696
  • 52252
  • 596

Adres e-mail nie istnieje już, nie mogę przywrócić hasła do aplikacji

@Kimiriko  zgoda, tylko nie pamięta hasła, czyli nawet jak zmieni adres mailowy, to i tak niewiele to da...

Ja bym poprosił o ponowną rejestrację weryfikując od razu usługi przypisane do konta 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 429
  • 3672
  • 19

Adres e-mail nie istnieje już, nie mogę przywrócić hasła do aplikacji

@agat13 nikt mu od ręki nie usunie tego konta by mógł od nowa zrobić rejestrację. Takie rzeczy to na zgłoszenie. Jak nie pamięta hasła to konsultant może mu od ręki po zmianie adresu @ wysłać link do odzyskania. Albo sam może sobie takie hasło przypomnieć z aplikacji czy WWW. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1987
  • 11315
  • 50

Adres e-mail nie istnieje już, nie mogę przywrócić hasła do aplikacji

Czat na www Orange, numer telefonu i PUK do karty SIM, ustawią nowy adres @ , lub zlikwidują obecne konto Mój Orange, wtedy @Pajan  założy nowe konto Mój Orange z nowym i aktualnym @ 😎


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12696
  • 52252
  • 596

Adres e-mail nie istnieje już, nie mogę przywrócić hasła do aplikacji

@Kimiriko  zgoda, ale nie wiemy czemu adres nie działa i o jakie usługi chodzi, czy to Jego usługi, czy np po cesji itp...

Nie wiem też jak się zachowa odzyskiwanie hasła po zmianie adresu konta...dlatego ja bym zrobił wszystko  od nowa. Decyzję I tak podejmie  postodawca


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 429
  • 3672
  • 19

Adres e-mail nie istnieje już, nie mogę przywrócić hasła do aplikacji

@agat13 zgadzam się. Jest wiele niewiadomych. Ale ponieważ autor o żadnej cesji nie wspominał nie zakładam, żeby była tam cesja. Ja sama zmieniałam adres do końca i właśnie od razu konsultant przyznał mi odszukanie - przeszło bez problemu (takie jest też założenie).

 

Oczywiście tak jak napisałeś. To autor zdecyduje. Dostał garść dobrych rad. Uderzy do Orange i konsultant mając wgląd w konto powie jak to rozegrać