Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja mój orange wersja 4 i nowsze

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

Aplikacja mój orange wersja 4 i nowsze

Po aktualizacji aplikacji do wersji 4 i w górę nie można się do was dodzwonić ani rozpocząć czatu .. Bo mnie informuje gdy wybiera się numer żebym skorzystał z aplikacji .. Hm jaja jakieś bo przecież jestem w aplikacji . dodatkowo inne hasło i login jest przez aplikację a inne przez przeglądarkę .. Posiadam tylko usługę neostrady i telefon stacjonarny


Screenshot_2017-12-16-07-24-59.png


Screenshot_2017-12-16-07-25-16.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32648
  • 38048
  • 1376

Aplikacja mój orange wersja 4 i nowsze

Nowa wersja rozwiąże ten problem.......

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1434
  • 16

Aplikacja mój orange wersja 4 i nowsze

Mam najnowszą dostępną wersję Mój Orange 4.0.2 i sprawdzałem przed chwilą. W moim przypadku nie ma żadnych problemów z uruchomieniem czatu czy przy wybraniu opcji połączenie nie pojawia się żaden komunikat. Zarówno na usługach mobilnych jak i stacjonarnych. Nie wiem, którą wersję apki posiadasz, dlatego zalecam zaktualizowanie jej, jeśli masz starszą wersję 4.0. Jeśli to nie pomoże spróbuj odinstalować aplikację i zainstalować ją ponownie. Jeśli to nie pomoże to prawdopodobnie jest jakiś błąd na Twoim koncie, być może trzeba go gdzieś zgłosić, np. poprzez formularz kontaktowy na Orange.pl. 🙂

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

Aplikacja mój orange wersja 4 i nowsze

Jak napisałem 4 i nowsze nie działa .. Wina konta może - tylko dlaczego działa na starszych wersjach. . zgłaszałem już do biura obsługi kilka razy i cisza. Po za tym przeprowadziłeś rozmowę z konsultantem ? i na tej podstawie jest ok tak ?

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Aplikacja mój orange wersja 4 i nowsze

Proponuje kontakt z BOK w celu wyjaśnienia sprawy.Ten problem u mnie też nie występuje.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32648
  • 38048
  • 1376

Aplikacja mój orange wersja 4 i nowsze

Nowa wersja rozwiąże ten problem.......

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

Aplikacja mój orange wersja 4 i nowsze

Mam nadzieję że w końcu mi to zadziała ... I dodatkowo może zrozumiem dlaczego inny login i hasło jest w aplikacji mój Orange a inne przez przeglądarkę , bo od wczoraj mam dostęp do nowej Wersji strony i musiałem na nowo tworzyć hasło a login poprzez email. .

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Aplikacja mój orange wersja 4 i nowsze

To jest właśnie problem nowego portalu Mój Orange na WWW.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32648
  • 38048
  • 1376

Aplikacja mój orange wersja 4 i nowsze

Bo są różne serwisy. Jeśli Twoja usługa jest zmigrowana do Nowego Mój Orange, to wszystkie usługi grupowane są po numerze PESEL, wtedy masz innego dane logowania.

W aplikacji mobilnej masz na każdy numer/kontrakt oddzielne konto.

PS. Zawsze można poszukać sobie nieoficjalny stron, pobrać plik apk starej wersji i korzystać dzwoniąc bezpłatnie do BOK. Takie rozwiązanie nie jest oficjalne wspierane, zmniejsza bezpieczeństwo, ale nie płacisz za połączenie.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

Aplikacja mój orange wersja 4 i nowsze

No ja właśnie cały czas używam wersji 3.11.1 i tu działa poprawnie wszystko .. Aktualizuje co jakiś czas aby sprawdzić czy coś się poprawiło w temacie ale bez zmian zatem wracam do wersji która działa choć mniej mi się podoba wizualnie ..

Zespół Nasz Orange
  • 2959
  • 12095
  • 151

Aplikacja mój orange wersja 4 i nowsze

@Dantes

przed chwilą sprawdziłem działanie wersji 4.1 pod kątem połączenia z infolinią (na koncie stacjonarnym) i... wszystko śmiga jak ta lala :). Czat też hula 😉

O logowaniu do nowego MO i do aplikacji już wyżej napisano :)... Ja tylko dodam, że trwają już prace nad udostępnieniem nowego logowania (e-mailem) w aplikacji mobilnej. Niestety nie wiadomo jeszcze kiedy ta funkcja zostanie udostępniona.

 

Na koniec mała prośba o rozważenie czegoś takiego. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.