Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange nieaktualne dane

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Aplikacja Mój Orange nieaktualne dane

A można coś na to zaradzić? Dodam, że pakiet minut i internetu na telefonie rozlicza. Tylko internet mobilny ma takie opóźnienie

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja Mój Orange nieaktualne dane


bas-system napisał(-a):
A można coś na to zaradzić? Dodam, że pakiet minut i internetu na telefonie rozlicza. Tylko internet mobilny ma takie opóźnienie

No właśnie trzeba rozłączyć sesję połączenia z internetem ... wtedy serwer będzie mógł zliczyć zużycie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aplikacja Mój Orange nieaktualne dane

napisz na moj.orange@orange.com

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Aplikacja Mój Orange nieaktualne dane

Dziękuję za podpowiedź 🙂

Pracuję w Orange
  • 24
  • 19
  • 1

Aplikacja Mój Orange nieaktualne dane

@bas-system, dzięki za zgłoszenie!

Tak, jak napisali moi "przedmówcy", opisz ten problem w mailu do moj.orange@orange.com

 

Mamy pewne podejrzenia co może być przyczyną, ale potrzebujemy, żebyś wysłał nam swój numer w mailu, żebyśmy mogli przyjrzeć się temu bliżej 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Aplikacja Mój Orange nieaktualne dane

Ja mam to samo aplikacja mój orange pokazuje nieaktualne dane i mimo wysłanych imieli do BOK oraz zgłoszeń telefonicznych do działu technicznego odpowiedź jest zawsze ta sama że wszystko jest dobrze.Moim zdaniem jeżeli fachowcy z orange nie umią naprawić usterki (a po wpisach społeczności widzę że problem występuje nie tylko u mnie) to będą powtarzać wszystkim że wszystko działa prawidłowo.Dlaczego problem jest nie do usunięcia przez dział techniczny?
Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange nieaktualne dane

@Marta Pozwoliłem sobie napisać e-mail w moje sprawie, żeby zostały poprawione moje dane.