Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange, nie działa

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 198
  • 629
  • 2

Aplikacja Mój Orange, nie działa


@IreneuszCDnapisał(-a)

Mój Orange – Aplikacje w Google Play

Mi działa MO na telefonie.


Z Google Play instalowana jest wersja 5.75.0.11396, która działa. Sprawdziłem. Może właśnie tę wersję posiadasz...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 198
  • 629
  • 2

Aplikacja Mój Orange, nie działa


@Castielnapisał(-a)

Odinstalowywałem kilka razy, wyłączałem włączałem telefon, czyściłem dane aplikacji i nic to nie daje. Mój telefon, to Vivo y33s, najnowsza wersja systemu, aplikacja aktualizowana regularnie. 


Instalowałeś ponownie z Google Play?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2232
  • 12511
  • 57

Aplikacja Mój Orange, nie działa

@Dawid_Paris mam tą wersję co wpisałeś, Android 12 i Motorola Edge 30 Neo, aplikacja działa poprawnie.

Być może zależy to od wersji Android i telefonu, nie wnikam.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2231
  • 8358
  • 33

Aplikacja Mój Orange, nie działa


@IreneuszCDnapisał(-a)

trzeba będzie telefon do ustawień fabrycznych przywrócić 😉


takie porady powinny być karane. Najlepiej przywracaniem urządzeń userów do stanu niepogorszonego


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2232
  • 12511
  • 57

Aplikacja Mój Orange, nie działa

@pirenej większość problemów załatwia przywracanie do fabrycznych ustawień.

Jak nie masz nic mądrego do napisania, to nie pisz!

Na 100% mam większe doświadczenie w OS i telefonach, to tak dla uwagi, bo piszesz jak ludki na FB.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 198
  • 629
  • 2

Aplikacja Mój Orange, nie działa


@IreneuszCDnapisał(-a)

@Dawid_Paris mam tą wersję co wpisałeś, Android 12 i Motorola Edge 30 Neo, aplikacja działa poprawnie.

Być może zależy to od wersji Android i telefonu, nie wnikam.


U mnie również wersja 5.75.0.11396 działa bez zarzutu, natomiast wersja 5.76.0.11502 jak pisał @Castiel a także ja pisałem, nie działała. Ciekawy jest fakt, że nie znalazłem wersji 5.76.0.11502 dla Androida. Numeracja wersji dla Androida kończy się na 5.75. Jednak wersja zaczynająca się od 5.76 dla iOS istnieje. Ot taka mała zagadka.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2232
  • 12511
  • 57

Aplikacja Mój Orange, nie działa

@Dawid_Paris  jak ma nowszą wersję, to pewniak Beta tester, wyjść z programu i tyle 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Aplikacja Mój Orange, nie działa


@IreneuszCDnapisał(-a)

@slav72 przecież pamięta też w każdej przeglądarce, byleś nie czyścił ciasteczek 😉

Przecież to wiem 😉

Tak na poważnie... To tak nie powinno być, bo ktoś wchodząc z twojego telefonu czy komputera, od razu ma dostęp do forum, mi tak kuzyn usunął dawno temu, tu konto, niby nic, jednak szkoda mała była 😉

A mi pasuje że pamięta logowanie z poziomu apki MO, tam nikt nie wejdzie i nie uzyska dostępu do forum (biometria) 😁


 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2231
  • 8358
  • 33

Aplikacja Mój Orange, nie działa


@IreneuszCDnapisał(-a)

 

Na 100% mam większe doświadczenie w OS i telefonach


format C: i fabryka. Doprawdy, mega doświadczenie. Na 200%


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 198
  • 629
  • 2

Aplikacja Mój Orange, nie działa


@IreneuszCDnapisał(-a)

@Dawid_Paris  jak ma nowszą wersję, to pewniak Beta tester, wyjść z programu i tyle 😉


Pomyślałem o tym, ale ja również dostałem aktualizację do wersji 5.76.0.11502. Nie wiem kiedy to nastąpiło mimo, że nie pozostawiam jakichkolwiek aktualizacji automatowi. Relatywnie często przeprowadzam je z palca, ponieważ lubię wiedzieć co przynoszą mi elektrony. W tym przypadku musiałem ją przeoczyć na liście aktualizacji aplikacji z Google Play. Z drugiej strony odinstalowałem 5.76.0.11502 i zainstalowałem MO z Google Play zwracając uwagę na instalowaną wersję. Jak pisałem wyżej, instalowana wersja to 5.75.0.11396, która działa. Zaraz po jej instalacji sprawdziłem dostępność aktualizacji. Brak. Lekko zaskakujące?