Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur nadal walczysz z tematem? Jakie wieści z frontu tego nierównego starcia?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Anonim to już zaraz będzie trzeci miesiąc. Na razie mam czekać cierpliwie i bardzo mocno przepraszają za niedogodności. Odbyłem już 132 rozmowy, nie licząc kontaktu na czacie. Podobno informatycy pracują nad problemem. 

 

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x

O losie🤦‍♂️. To jak już naprawią to chyba szampana trzeba będzie otworzyć. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur jesteś testerem  - testują na Tobie ludzką cierpliwość 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Anonim @slav72 niech testują. Zostało mi jeszcze 6 numerów na tym koncie. Dwa przeniosę za około rok, pozostałe 4 będą musiały jeszcze chwilkę poczekać, ale też je przeniosę i zostawię puste konto. Wtedy mogą sobie już kombinować do woli, bo już nie będzie żadnego numeru na mnie w Orange czy to abonament, czy to karta. Wystarczy 22 lata u jednego operatora. Szampana żadnego nie będzie, bo niby za co, że znowu kilka miesięcy będzie trzeba czekać na naprawę. Dwa lata temu czekałem 8 miesięcy. Teraz już sobie odpuściłem. Jak będzie działało, to dobrze, jak nie, to i tak najciekawsze numery są już gdzie indziej.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6244
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

Wersja 5.51.

W aplikacji MO pojawiło się info o braku aktywności numeru prepaid i wraz z ostrzeżeniem, że po 30 dniach jej trwania będzie pobrana opłata 5 pln. Co z tym jest nie tak? Otóż, ta informacja zakrywa i blokuje pole ze stanem konta i terminem ważności. Co gorsze nie da się jej zamknąć. Co jeszcze gorsze, taka informacja może pojawić się po jednym (słownie: jednym) dniu nieaktywności. 

2022-05-21_12.54.56.jpg

tym samym aplikacja w której podstawową rzeczą było saldo konta została jej świadomie pozbawiona.

Na szczęście, wersja web ma jeszcze wszystkie w/w informacje dostępne. Pytanie tylko - jak długo? 😉

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x

Sensownie to powinien być komunikat, po tygodniu nieaktywności, okienko komunikatu do zamknięcia, teraz to wkurza mocno, na koncie 4 numery i wszędzie wisi komunikat 1 dniowy, wielkie brawa dla Orange 😐


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Aplikacja Mój Orange 5.x

Starania Orange przyniosły efekt. Chcesz zobaczyć stan konta, to musisz mieć aktywny numer.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Aplikacja Mój Orange 5.x

W aplikacji nadal jest info o promocji która skończyła się 19 maja. Chodzi o promocję na podwójną ważność konta. Co prawda jest informacja że promocja jest to 19 maja jednak po co prezentować tę informację w takim razie. Wystawało mi się że jest to zautomatyzowane i nikt ręcznie tego nie ustawia że coś ma nie być już wyświetlane. 🙂