Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
 • Nasz Orange
 • /
 • Pomysły
 • /
 • Przywrócenie w aplikacji stanu konta oraz ważności na numerze w przypadku braku aktywności
Poziom 38, Guru ***

Przywrócenie w aplikacji stanu konta oraz ważności na numerze w przypadku braku aktywności

Jeżeli numer ma brak aktywności, to proponuję zamiast umieszczania informacji zakrywającej stan konta oraz jego ważność, taką informację przekazywać w powiadomieniach. Jeżeli nie zajrzy się do aplikacji, to tej informacji się nie zobaczy, w przypadku wysłania powiadomienia również będzie informacja w pasku powiadomień.

22-05-2022 w Pomysły

 • 1

  Otwarty

 • 2

  Realizowany

 • 3

  Zrealizowany

Komentarze
Poziom 18, Komentator

Popieram 

22-05-2022

Poziom 24, Specjalista

Też.jestem za chodź obawiam się, że skoro operator z jakiś wiadomych tylko sobie względów wprowadził taka opcję (+.nadal można sprawdzić stan przez WWW) raczej się z tego nie wycofa. Chodź jak mówią zawsze są dwa uda -albo się uda albo nie uda 😉

25-05-2022

Poziom 38, Guru ***

Były też informacje od innych użytkowników, że komunikat się pojawia, jeżeli numer jest używany tylko do połączeń transmisji danych. Właśnie dziś w apce sprawdzałem, i mimo, że na numerze transmisja danych jest, komunikat się wyświetla o braku aktywności na numerze. W takim wypadku okazuje się, że apka jest zbędna, bo nie ma podstawowych informacji o stanie konta oraz terminach ważności. Zakrywa komunikat o braku aktywności. To niech sobie tą apkę blokują, bo dla mnie jest ona już bezużyteczna.

25-05-2022

Poziom 25, Specjalista

@ketrasaArtur  jeśli tylko Dane Mobilne, to jak pisałem musi sesja być zakończona, wtedy w aplikacji pokaże się aktywność na koncie, ja tam na noc wyłączam telefon, więc z rana jest ok, komunikat znika 😉

Jak ktoś używa telefon to pozostaje opcja, włącz wyłącz Tryb Samolotowy.

25-05-2022

Poziom 38, Guru ***

@irek6311 karty SIM służą do internetu i są w routerach oddalonych ode mnie około 30 km, więc nawet nie ma szans, aby ich uruchamiać codziennie. Widać tylko, że trzeba szukać innego rozwiązania. Szkoda, że Orange tak psuje swoją ofertę tymi bezsensownymi komunikatami w apce.

25-05-2022

Poziom 25, Specjalista

Router nie utrzyma sesji kilka dni, więc komunikat w aplikacji się skasuje, zresztą aplikacja nie odświeża się co chwilę, potrzeba czasem kilka godzin, powinien być x na usunięcie komunikatu, ale to już w gestii programistów Orange.

25-05-2022

Poziom 38, Guru ***

Niby już 4 dni nie korzystałem z numeru.

25-05-2022

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Realizowany

Zespół Nasz Orange

Ahoj. W ciągu najbliższych kilku dni zostanie przebudowany skrypt odpowiedzialny za prezentacje czasu braku aktywności numeru - zostanie to poprawione.

26-05-2022

Poziom 38, Guru ***

Mam nadzieję, że chociaż będą podawane informacje dotyczące stanu konta oraz daty ważności lub informacja o braku aktywności będzie z potwierdzeniem lub jako osobne powiadomienie. Fajnie, że jednak zostało zdecydowane o poprawieniu udostępnianych informacji o numerze w aplikacji.

26-05-2022

Poziom 25, Specjalista

Komunikat zniknął 😎

Pomysł szybko zrealizowali 😄

26-05-2022

Zespół Nasz Orange

To tak: obecnie został zmodyfikowany czas po jakim pojawia się baner traktujący o braku aktywności usługi na 14 dni. Przy kolejnej aktualizacji pojawi się na dashboardzie dodatkowy kafelek z saldem oraz przyciskiem do doładowania.

27-05-2022

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Zrealizowany