Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18794
  • 53851
  • 739

Aplikacja Mój Orange 5.x

@marcin19883 zmiana dotyczy tylko oferty na kartę. Dla mnie obecny wygląd bardziej pasuje, bo nie ma reklam i mam nafzieję, że nie włączą. Mogli by jeszcze daty dodać.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 135
  • 0

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArturBaner w reklamą jest. Zawsze był. Przynajmniej u mnie. Zauważyłem też błąd. Po wciskaniu "cofnij" nie wychodzę z aplikacji. Muszę minimalizować i wymuszać zamykanie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Aplikacja Mój Orange 5.x

@marcin19883 , ciekawe tylko, czy sugestia dewelopera, by opisywać na forum cokolwiek, wpłynie na poprawę funkcjonalności? Pewnie woli uwagi tutaj, a nie w opiniach w Google Play. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18794
  • 53851
  • 739

Aplikacja Mój Orange 5.x

@marcin19883 właśnie sprawdziłem, faktycznie już reklamy wsadzili. Jeszcze z rana po aktualizacji nie było. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5439
  • 17954
  • 186

Aplikacja Mój Orange 5.x


@marcin19883napisał(-a)

@ketrasaArturBaner w reklamą jest. Zawsze był. Przynajmniej u mnie. Zauważyłem też błąd. Po wciskaniu "cofnij" nie wychodzę z aplikacji. Muszę minimalizować i wymuszać zamykanie.


@marcin19883  jeżeli błąd się powtórzy, to załóż nowy temat z dokładnym opisem... a jeśli możesz to ze zrzutami, bądź nagraniem ekranu. Myślę, że dobrze będzie jeśli podasz jaka wersja systemu smarfonu, bo rozumiem, że chodzi o najnowszą wersję aplikacji.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18794
  • 53851
  • 739

Aplikacja Mój Orange 5.x

Nie wiem jak było w poprzedniej wersji, ale u mnie też tak samo jest. Przyciskiem cofnij nie da się wyjśc z aplikacji.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2049
  • 6369
  • 70

Aplikacja Mój Orange 5.x

Jakie reklamy? Te banery pod stanem konta? One były tam wcześniej - u mnie np dzięki jednemu z nich można było wygenerowac kod znizkowy przy przejściu na abo.

Ponieważ na razie zmiana pulpitu dotyczy prepaida to faktycznie Cofnij nie działa, ale w abo wygląd jest po staremu i tam wychodzi się normalnie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Aplikacja Mój Orange 5.x

Za to w abo nie jest wszystko cacy. Stacjonarnego nie wyszukam i nie sprawdzę wykorzystania, mimo wglądu w appce, że takowego mam. Zakładka Umowy mówi, że są tam dokumenty, a to nieprawda. Ciągle czegoś albo brak, albo w nadmiarze.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1602
  • 6922
  • 51

Aplikacja Mój Orange 5.x


@toleknapisał(-a)

Skrzynka adresu email aplikacjamojorange@orange.com podanego do kontaktu z developerem dla aplikacji Mój Orange jest przepełniona:

 

The recipient's mailbox is full and can't accept messages now. Please try resending your message later, or contact the recipient directly.

 


Wczoraj sprawdziłem jeszcze raz i problem nadal występuje. Przy okazji może dobrze byłoby dodać opcję w aplikacji do zgłoszenia błędów czy pomysłu na feature, nie każdy wie lub nie każdy się pofatyguje żeby odnaleźć email do developera aplikacji w sklepie Google Play. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18794
  • 53851
  • 739

Aplikacja Mój Orange 5.x

@tolek ktoś pisał na forum, że e-mail do dewelopera zapchany. Przychodzą zwroty o zapchanej skrzynce e-mail.

W sprawie aplikacji zostaje kontakt infolinia, czat.