Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Aplikacja Mój Orange 5.x

To niech sobie będzie ten komunikat, ale stan konta jest równie istotny, prawda? To jest idiotyczne, że w takim układzie się nie wyświetla! Przecież to podstawowa informacja jaką chce znać posiadacz karty prepaid.

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x

Taki układ wyświetlania, pewnie ma uzmysłowić klientowi, że jak nie będzie z numeru korzystać, to stan konta się zmniejszy.

Jak ci obecny układ w aplikacji nie pasuje, to Pomysł zrobić i poprawią. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

5.49,0

Jak się okazało, dodanie karty płatniczej w aplikacji jest możliwe tylko przy opłaceniu faktury lub doładowaniu konta. Dla prepaida: Więcej - Ustawienia - Ustawienia Płatności. Tu można podejrzeć dodane karty. Komunikat o możliwości dodania karty jest taki sam dla abo i prepaidów, czyli zawiera wzmiankę o opłaceniu faktury. System pamięta kartę zapisaną do danego konta (email), czyli korzystając z aplikacji na innym urządzeniu dane karty już tam będą.

Druga sprawa - próbując wyjść z podglądu zapisanych kart wychodzimy całkowicie z aplikacji.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 522
  • 1879
  • 13

Aplikacja Mój Orange 5.x

Brakuje mi pokazywanie w aplikacji na kartę datę końca danego pakietu.
Jest napisane ile dni do końca, na stronie jest natomiast ilość dni a w nawiasie dokładna data końca danego pakietu.

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Aplikacja Mój Orange 5.x

Jakieś niezapowiedziane "grzebanko" w apce, przed chwilą sprawdzałem (5:20) i komunikat o pracach serwisowych wyskoczył ☹️


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Aplikacja Mój Orange 5.x

@slav72 prace serwisowe zostały zaplanowane. Wczoraj wieczorem wiedzieli już o tych pracach konsultanci, że dziś w nocy grzebanko, ale brak informacji do wiadomości publicznej. Nie wiem tylko do kiedy mają potrwać, czy dziś rano zakończą, czy jutro.

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur jak planowe grzebanko to raczej może trwać nawet do jutra rano.  


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur skoro było planowane to łaskawie mogli wrzucić krótkie info jak to często robili tym bardziej że to dłuższa przerwa niż tylko nocna.

Edit.

Już działa 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Aplikacja Mój Orange 5.x

W apce powinni naprawić to jeśli chcą wysyłać powiadomienie że od 2 dni nie korzystasz z nr to niech nie przykrywają stanu konta przez to i tą informacje niech  dadzą w osobnym oknie bo to jest demerwujące.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Aplikacja Mój Orange 5.x

Ja dowiedziałem się przypadkowo, bo do mnie zadzwonili z informacją o próbie naprawienia mojego konta. Konsultant przekazał, że dziś w nocy będzie aktualizacja i mam sprawdzić czy w końcu moje konto zacznie działać prawidłowo.