Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplika mój Orange nie działa Samsung a5

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Aplika mój Orange nie działa Samsung a5

Witam
Mam problem z aplikacją mój Orange, przy próbie uruchomienia aplikacja się zawiesza na ekranie startowym, resetowanie telefonu jak i ponowa instalacja nie pomaga, telefon Samsung a5 2017 wszystkie aktualizacje zainstalowane.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Aplika mój Orange nie działa Samsung a5

@mabud73 Na urlopie @Wiktor niewiele pomoże, tym bardziej jeśli tak jak sugerowałeś, problem dotyczy konkretnego konta klienta. Smutny mężczyzna

@Jozio885 Najszybciej Twoje indywidualne konto sprawdzi BOK, sugeruje skontaktować się z nimi, na przykład, za pomocą czata. Szczęśliwy mężczyzna

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Aplika mój Orange nie działa Samsung a5

Na jakim ekranie zawiesza się appka?

 

  • na tym?

Screenshot_2017-10-09-16-56-51.png

  • czy na tym?

Screenshot_2017-10-09-16-57-03.png

 

Jeżeli na drugim, "wisi" za długo, odczekaj jeszcze trochę. Pierwsze uruchomienie trwa dość sporo czasu. Logowanie na stronie do NMO było?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Aplika mój Orange nie działa Samsung a5

Na 1 ekranie się zawiesza
Anonim

Nie dotyczy

Aplika mój Orange nie działa Samsung a5

@Jozio885Jaki robisz reset czy do ustawień fabrycznych czy wyłączenie/włączenie telefonu ?  


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Aplika mój Orange nie działa Samsung a5

@Jozio885, czy rejestrowałeś/logowałe się już https://www.orange.pl/zaloguj.phtml


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Aplika mój Orange nie działa Samsung a5

Wcześniej apka działała normalnie nie było problemów, logowałem się już, restart telefonu tylko był robiony, wolałbym nie resetować telefonu do ustawień fabrycznych.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Aplika mój Orange nie działa Samsung a5

Proponuję odczekać jakiś czas...kilka godzin...do 24h...Być może są przeprowadzane prace serwisowe na Twoim koncie. U mnie wszystko działa ok. Jeżeli po tym czasie nie będzie działało, proponuję kontakt z @Wiktor...może on coś poradzi...pomimo urlopu 😉


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Aplika mój Orange nie działa Samsung a5

@mabud73 Na urlopie @Wiktor niewiele pomoże, tym bardziej jeśli tak jak sugerowałeś, problem dotyczy konkretnego konta klienta. Smutny mężczyzna

@Jozio885 Najszybciej Twoje indywidualne konto sprawdzi BOK, sugeruje skontaktować się z nimi, na przykład, za pomocą czata. Szczęśliwy mężczyzna


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10882
  • 150

Aplika mój Orange nie działa Samsung a5

To jeszcze dodam info o istnieniu takiego tematu. O niczym nie przesądzam, że może (... ?) to ma jakiś związek Emotikon: sfrustrowanyEmotikon: zakłopotany.
Dodatkowo @Jozio885 zachęcam Cię do skorzystania...

Pokaż szczegóły
z takiej pięknej zasady społecznościowej Emotikon: Szczęśliwy
agitacja.jpg