Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Długo logująca się i tnąca apka Mój Orange (wersja 4.0 i 4.1)

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Długo logująca się i tnąca apka Mój Orange (wersja 4.0 i 4.1)

Jak długo posiadam Androida, to nigdy nie widziałem tak lagującej appki jak ta. Logowanie trwa wieki a jak już się zaloguje, to nie mogę dostać się to belki ustawień. Wszystko się tnie. Cała appka do kosza. Kto takie coś wypuścił, powinien być od razu zwolniony z pracy. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Długo logująca się i tnąca apka Mój Orange (wersja 4.0)

Czy ktos z Was nie wylaczal w opcjach deweloperskich animacji w systemie? U mnie wlaczenie ich z powrotem naprawilo sytuacje.

 

PS: Drodzy deweloperzy. Wylaczcie w opcjach deweloperskich animacje w systemie i sprobujcie zalogowac sie w apce Moj Orange na samsungu s7 z androidem 7 i najnowszymi poprawkami wersja open market. czekam na poprawke.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

38 ODPOW. 38

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Długo logująca się i tnąca apka Mój Orange (wersja 4.0)

 Jak można wysyłać to pod koniec tygodnia pracy coś takiego na produkcję? S7 G930F pen market są najnowsze aktualizacje

Nie da się otworzyć menu(albo jest to bardzo karkołomne), nie wyświetla się samouczek i nie działają przyciski pomiń i dalej.

 

DRAMAT. Jak zwykle w Orange echa minionej epoki w kontekście jakości i szacunku do klienta.

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Długo logująca się i tnąca apka Mój Orange (wersja 4.0)

Zawsze można zrobić downgrade na własną rękę i nie aktualizować.
Zwróć uwagę, że weekend jest długi, więc pewnie w środę będą najwcześniej efekty.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Długo logująca się i tnąca apka Mój Orange (wersja 4.0)


Piotrekk85 napisał(-a):
Zawsze można zrobić downgrade na własną rękę i nie aktualizować.
Zwróć uwagę, że weekend jest długi, więc pewnie w środę będą najwcześniej efekty.

Tak? Jak zrobić downgrade? W google play widzę tylko opcję deinstalacji, a potem można ew. znów zainstalować tylko najnowszą wersję 🙂

Super, środa. Pocieszyłeś 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Długo logująca się i tnąca apka Mój Orange (wersja 4.0)

Tylko zaznaczam że robisz to na własną rękę, nie odpowiadam za ew. uszkodzenia. Warto też mieć kopię loginów i haseł do kont w Mój Orange.

Trzeba poszukać w necie plik apk poprzedniej wersji i go nadpisać. Ew odinstalować i zainstalować starszą wersję.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Długo logująca się i tnąca apka Mój Orange (wersja 4.0)

 


Piotrekk85 napisał(-a):
Tylko zaznaczam że robisz to na własną rękę, nie odpowiadam za ew. uszkodzenia. Warto też mieć kopię loginów i haseł do kont w Mój Orange.

Trzeba poszukać w necie plik apk poprzedniej wersji i go nadpisać. Ew odinstalować i zainstalować starszą wersję.

Powinny być łapki w dół za absurdalne, nieprawdziwe, sugerujące userom złe nawyki (apki spoza sklepu przeciętny user nie potrafi ocenić w żaden sposób czy apka jest złośliwym oprogramowaniem czy nie), nic nie wnoszące wypowiedzi zalatujące trollingiem. Nabijanie postów. Wołam moderację.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Długo logująca się i tnąca apka Mój Orange (wersja 4.0)

Czemu nie prawdziwe?


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Długo logująca się i tnąca apka Mój Orange (wersja 4.0)

Panownie,

sugeruję nie instalować na własną rękę plików apk z niepewnych źródeł.

Jeżeli napotykacie na jakieś problemy uniemożliwiające korzystanie w sposób poprawny z aplikacji, do zarządzania swoimi usługami tymczasowo wykorzystajcie Mój Orange na stronie www. 

Wasze uwagi na przekazujemy na bieżąco.

@mmmmmm dzięki za filmik obrazujący sytuację, tym bardziej, że na moderatorskich samsungach, również bez brandu, nie natrafiliśmy na ten problem. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Długo logująca się i tnąca apka Mój Orange (wersja 4.0)


Rafał napisał(-a):

Panownie,

sugeruję nie instalować na własną rękę plików apk z niepewnych źródeł.

Jeżeli napotykacie na jakieś problemy uniemożliwiające korzystanie w sposób poprawny z aplikacji, do zarządzania swoimi usługami tymczasowo wykorzystajcie Mój Orange na stronie www. 

Wasze uwagi na przekazujemy na bieżąco.

@mmmmmm dzięki za filmik obrazujący problem, tym bardziej, że na moderatorskich samsungach, również bez brandu, nie natrafiliśmy na ten problem. 


Nie zaciemniacie przypadkiem kodu w wersji produkcyjnej a w wersjach testowych nie? 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Długo logująca się i tnąca apka Mój Orange (wersja 4.0)

Są sprawdzone sklepy z plikami apk. Pobieranie aplikacji z Google Play też nie jest bezpieczne. Każdy ma własny rozum dlatego napisałem ostrzeżenie.