Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

utrata połączenia z internetem

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 18
  • 0

utrata połączenia z internetem

urządzenie na którym występuje problem łączy się po kablu


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

utrata połączenia z internetem

@Opelkorsek pytanie czy wszystkie urządzenia podłączone do FB 6 tracą połączenie w tym czasie? jeśli tak to zrób zgłoszenie na infolinii i poproś o wymianę modemu (FunBoxa 6). 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12967
  • 53256
  • 618

utrata połączenia z internetem

@Opelkorsek  oszczędnie piszesz..kabel nowy, zarabiany fabrycznie, czy zaciskany samodzielnie?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 18
  • 0

utrata połączenia z internetem

kabel zamawiany ze sklepu ma ok 2 lat

Anonim

Nie dotyczy

utrata połączenia z internetem

@Opelkorsek co tu główkować, jeśli po kablu sprzęt działa i światłowód masz, to zgłaszają problem, niech tym się zajmują 😎

Ja na światłowodzie nie mam takich problemów, jak awaria jest, to netu brak, normalnie to działa idealnie, stacja robocza pracuje bez przerwy i zero problemów z łączem cz routerem 😎


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 18
  • 0

utrata połączenia z internetem

n.png

CHYBA znalazłem winowajcę (błąd występujący w momencie awarii internetu)

________________
* Wstawiono grafikę dodaną jako załącznik – moderator Kinga
 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2081
  • 7657
  • 31

utrata połączenia z internetem

W takim razie to nie jest awaria internetu, a Twojego sprzętu. Wymień kartę sieciową, ale na inny model bo pewnie szkoda czasu na zabawy z tym Realtek GbE Family. Najlepiej coś od Intel, albo koledzy kumaci w Windows podpowiedzą. A Realteka zablokuj w  BIOS precz. Założyłem, że "urządzenie na którym występuje problem" to pecet. Tak?! (DESKTOP7850 tak sugeruje)


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12967
  • 53256
  • 618

utrata połączenia z internetem

@Opelkorsek Czyli problem z kartą sieciową...Zawsze uważam, że należy zaczynać od własnego podwórka 🙂 Tu dość zaskakująca sytuacja, bo tego typu spraw się prawie wcale nie spotyka.

Zainstaluj od nowa wraz z najnowszymi sterownikami i ewentualnie wyłącz, a dokup drugą kartę zewnętrzną


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

utrata połączenia z internetem

@Opelkorsek Odinstaluj sterowniki i jeszcze raz załaduj najnowszą wersję. Trzeba pokombinować, może coś miesza w systemie. Miłej zabawy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

utrata połączenia z internetem


@Opelkorseknapisał(-a)

CHYBA znalazłem winowajcę (błąd występujący w momencie awarii internetu)
 


Nie chyba, tylko znalazłeś.

Możesz próbować reanimacji "sterownikowej" jeśli masz czas i ochotę, ale skłaniałbym się do zdania @pirenej: wywalić uszkodzony sprzęt i zainwestować w sprawny.