Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

usuwa mi z loginu prefix /ipv6


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 26
  • 0

usuwa mi z loginu prefix /ipv6

A jest szansa, że naprawią ten problem w FB 3.0 razem z aktualizacją softu?

Anonim

Nie dotyczy

usuwa mi z loginu prefix /ipv6


@emeknapisał(-a)

A jest szansa, że naprawią ten problem w FB 3.0 razem z aktualizacją softu?


Na to nie licz bo to sprzęt który jest tak skonfigurowany, mniej gimnastyki dla amatora, nie namiesza wiele, wszystko poprzez sieć zdalnie łapie, bezpieczniejszy od FB 2.0 gdzie można dużo pozmieniać i samemu sobie zagrożenie stworzyć z sieci.

Anonim

Nie dotyczy

usuwa mi z loginu prefix /ipv6

Tak na poważnie to ipv6 nie jest standardem, żaden operator nie gwarantuje że powiązane z tym protokółem usługi będą działać w sieci, gro sieci wymusza ipv4, u mnie nie można zmienić na ipv6, na stałe mam ipv4, ale nie mam szczególnych wymagań więc luz, jedyne wyjście to powrót do FB 2.0 i jak wcześniej pisałem własny router, tam możecie więcej poustawiać, będzie też wi-fi szybsze i lepszy zasięg, bo wi-fi z FB 2.0 to porażka, FB 3.0 jest trochę lepszy po wi fi ale średniej klasy router i tak go pokona ( ~ 200zł).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

usuwa mi z loginu prefix /ipv6

@Anonim, po Twoich wypowiedziach to bym chciała wymienić na FB 2.0.

I co?

I Orange nie może dać, i ja nie mogę dostać.

Jeżeli nie mogą (lub nie chcą) dać tej malutkiej aktualizacji do FB 3.0 tylko odnośnie tego dopisku, to niech pozwolą na łatwiejszą wymianę urządzeń (nawet na takie spoza Orange).

 

Ela

Anonim

Nie dotyczy

usuwa mi z loginu prefix /ipv6

Pomysł zrób na aktualizację oprogramowania FB 3.0, może przejdzie @Ela12 😉

Normalnie to nie przejdzie, zmiana z tym dopiskiem nic nie wnosi do usług operatora (ani na plus ani na minus), ci co mają jakieś szczególne potrzeby sobie poradzą i wymienią FB 3.0 na FB 2.0


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

usuwa mi z loginu prefix /ipv6

Jeżeli już by mieli robić aktualizację softu, to niech naprawią NATowanie/przekierowanie portów w FunBoxach, bo ludzie nie mogą normalnie pograć sobie w gierki Online, bo mają NAT ograniczony.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 26
  • 0

usuwa mi z loginu prefix /ipv6

własnie się dowiedziałem że operator nie wymieni mi FB3.0 na FB2.0


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

usuwa mi z loginu prefix /ipv6

@emek: mam z pozoru głupie pytanie, czy te problemy nie zaczęły się gdy prosiłeś z poziomu infolinii lub czatu (osoba, bot, ivr) o przesłanie hasła do neo? Ew miałeś przez kilka dni blokadę za nieopłacony rachunek? (Sorry za może wścibskie pytanie)


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 26
  • 0

usuwa mi z loginu prefix /ipv6

Nigdy nie spóźniłem się z zadnym rachunkiem, a problem jest od początku jak tylko założyli światłowód.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 26
  • 0

usuwa mi z loginu prefix /ipv6

Ja mogę napisać.

Mam wewnętrzną sieć która po nadaniu adresów ipv6 przez DHCP jest szybsza komunikacja miedzy kompami. Poza tym węzły internetowe są mniej obciążone przez co pingi są kutrze i szybciej ładują się strony. Windows jest tak skonstruowany, że protokoły ipv6 są kilka razy szybsze od  ipv4. Administratorzy nie lubią ipv6 bo nie można na niego założyć dużo filtrów przez co mniej kontrolują i przez to też jest szybszy.