Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problemy z routerem oraz internetem


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

problemy z routerem oraz internetem

Spróbuj jeszcze raz. W salonie i tak odeślą na BOK.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 6
  • 0

problemy z routerem oraz internetem

 Szczerze wątpię, że to coś da. Nie widzę sensu żeby teraz ciągle się z nimi kontaktować i żeby znowu wyprowadzili mnie do działu firmowego. Trudno te dwa lata jakoś muszę przetrwać a potem to najpewniej pójdzie t-mobile chyba, że coś się zmieni ale jestem mega wnerwiony na takie coś.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

problemy z routerem oraz internetem

tak jak masz wyzej podpowiedz. zadzwon raz jeszcze na bok bo salon nie pomoze CI ewentualnie zadzwonia za Ciebie i przekaza Ci sluchawke. szkoda czasu.

na boku czasem cuda sie dzieja i sami nie wiedza do kogo przerzucaja klienta 😉

probuj raz jeszcze a nawet i kolejny raz z odpowiednia uwaga

majac neo zawsze mialem wysylanie praktycznie na maksymalnym poziomie. zglosic nie zaszkodzi, jedynie moze zyskac 😉


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 6
  • 0

problemy z routerem oraz internetem

Ponownie spróbowałem z nimi kontaktu... I znowu wyszło podobnie. Według nich wszystko z siecią jest ok i nie ma żadnych problemów. A jeżeli chcę posiadać łącze symetryczne to mam skontaktować się z działem biznesowo/firmowym. Tak więc nie mam ochoty droczyć się z nimi i cały czas wychodzić tak samo. Jeżeli w salonie nic nie poradzą no to trudno. Przy najbliższej okazji, która będzie za dwa lata zrywam z nimi umowę i koniec. Sam fakt, że neostrada to jedyna kablowa sieć internetowa w mojej okolicy tylko zmusił mnie do wzięcia tego, ponieważ gdyby istniała inna opcja to zdecydowanie bym wziął coś innego.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

problemy z routerem oraz internetem

No błagam - to może nam jasno czego oczekujesz. W wątku opisujesz problemy z usługą Neostrady gdzie masz łącze asymetryczne. Symetryczne łącze - to zupełnie inna usługa. Orange nie sprzedaje jej bezpośrednio klientom indywidualnym.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 6
  • 0

problemy z routerem oraz internetem

Czego oczekuję... Tego żeby była normalna prędkość usługi tak jak przez pierwsze dwa dni a nie zaniżona tak bardzo. Wg umowy oraz informacji od pana w salonie powinienem mieć 80/8 mbps i taki wynik był. Potem jak zresztą to było widać z siecią było pełno błędów oraz prędkość drastycznie zmalała między 45-50/6mbps, a dzisiaj mam już internet 30/1 mbps.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

problemy z routerem oraz internetem

Pokaż fragment umowy gdzie masz taką obietnicę. To są górne widełki.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 6
  • 0

problemy z routerem oraz internetem

Wiem że chodzi o prędkość DO 80mbps ale nie rozumiem w takim razie dlaczego na początku wszystko było ok. W salonie również dowiedziałem się że u mnie jest prędkość praktycznie maksymalna z tego powodu, że mam na prawdę blisko do ich centrali/serwerowni nwm jak to się nazywa tak profesjonalnie.
Anonim

Nie dotyczy

problemy z routerem oraz internetem

@TerexMasz w umowie zapisane widełki od 20 do 80 Mb przy VDSL jaki spadnie poniżej 20 to router Ci się nie będzie synchronizował i lampka @ będzie świeci się na czerwono. Nie chce mi nie wyciągać umowy ale masz tam zapisane o 21xxxkb/s


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

problemy z routerem oraz internetem

Jest coś takiego jak DLM, poza tym wg mnie z linią może być coś nie tak.