Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problemy z routerem oraz internetem

Anonim

Nie dotyczy

problemy z routerem oraz internetem


@Terexnapisał(-a)

Ponownie spróbowałem z nimi kontaktu... I znowu wyszło podobnie. Według nich wszystko z siecią jest ok i nie ma żadnych problemów.


Jak pisze @Terex że według Orange wszystko jest OK A sam napisałeś na początku że sypie bledami.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 6
  • 0

problemy z routerem oraz internetem

Witam chyba wydarzyło się coś dobrego. Odłączyłem kabel modemowy od tego splittera vdsl i podłączyłem ponownie. Odziwo zadziałało. Nie jest to co prawda pełna prędkość ale wynik 45/6 mbps już mnie zadowala. Tak więc uważam temat za rozwiązany.

Anonim

Nie dotyczy

problemy z routerem oraz internetem

Jak niemasz telefonu anologowe to odłączyć całkowicie od splitera

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 6
  • 0

problemy z routerem oraz internetem

Tylko, że to służy mi jaki taka przejściówka bo kabel jest od telefonu i są kabelki do takiej jakby kostki podłączone a z boku jest wyjście na modem. Może po prostu dam zdjęcie.
20180417_231356.jpg

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 6
  • 0

problemy z routerem oraz internetem

Dobra nie było tematu. To jest analog.. Tak więc temat uważam za rozwiązany.
Anonim

Nie dotyczy

problemy z routerem oraz internetem

@TerexAle można wykorzystać zwykle gniazdko telefoniczne.

12.jpg


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 6
  • 0

problemy z routerem oraz internetem

@Anonim ja się na tym nie za bardzo znam i nie wiem co i jak zrobić. Poczytałem troszeczkę i dowiedziałem się że gdyby orange zresetowalo u mnie to DLM teraz jak już nie mam żadnych błędów to to by mogło pomóc.
Anonim

Nie dotyczy

problemy z routerem oraz internetem

@TerexJeśli chodzi o reset DLM to będzie ponowna stabilizacja łącza(10 dni) w twoim przypadku to reset portu/linii wchodzi w grę. Ale trzeba uporządkować wszystkie polaczenia kabli w domu.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 6
  • 0

problemy z routerem oraz internetem

Co masz na myśli pisząc o uporządkowaniu połączeń kabli w domu i jeżeli chciałbym poprosić o reset tego DLM'u to co bym musiał zrobić. Podejrzewam, że skontaktować się z orange ale jestem ciekawy czy rozpatrzą mój problem pozytywnie...
Anonim

Nie dotyczy

problemy z routerem oraz internetem

@TerexTakie problemy jakie masz mogą być spowodowane źle zarobione kable/uszkodzone co do resetu DLM nie jest robione to przez infolinie(czat) tylko jest wystawianie zlecenie do techników. To żaden problem jest podłączenie zwykłego gniazdka jakie Ci pokazałem ważne jest aby były podłączone środkowe piny i nie będzie sporego tłumienia jak przez spliter..