Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problem z neostradą

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 1

problem z neostradą

Witam 🙂 Mam problem z moim internetem. Mianowicie na stronie routera (o ile mogę to tak nazwać, pojawia się przy wpisaniu 192.168.1.1 w przeglądarke i wpisaniu danych) widniała informacja że prędkosć mojego internetu wynosi 300 kb na sekundę. Teraz jest to 150 kb. Czym to jest spowodowane? Czy w sylwestra z powrotem będzie 300 kb? bo na tym mi zależy.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 1

problem z neostradą

Dzięki wszystkim za pomoc 😄 Przedzwonię do nich po świętach jak się nie poprawi.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

problem z neostradą

Czy możesz wykonać Speed Test i napisać z jakiej dokładnie Neostrady korzystasz?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 1

problem z neostradą

Tu wyniki speed testu. A gdzie mogę sprawdzic z jakiej Neostrady korzystam? Na routerze pisze mi "ZTE zxv10 w300".


test.png

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 1

problem z neostradą

Tu jeszcze screen ze "strony routera". Od razu mówię że wyłaczyłem utorrent podczas testu 🙂


tescik.png

Anonim

Nie dotyczy

problem z neostradą

Z takiej linii powinno być 3000-4000 kbps. Coś się działo z linią i prędkość spadła jest trochę zapasu na marginesie SNR wartość12db wymagane 6db. może się samo podniesie, oczywiście jak ten zapas będzie się utrzymywał.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 1

problem z neostradą

Naprawdę tyle powinno być? Ugh... Od zawsze miałem max 500 kbps, było to przez chwilę. Potem spadło do 300 i trzymało się tak do teraz.

Anonim

Nie dotyczy

problem z neostradą

Teoretycznie to nawet 5100-5200 kbps. źle jest jednostka podawana czyli 5Mb/s


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 1

problem z neostradą

5MB na sekundę to jak dla mnie bardzo dużo 😜 Ale mój max to było 5Mb, więc raczej na 5MB nie mam co liczyć 😜 Czy to gdziem mieszkam może jakoś na to wpływać? Na totalnym odludziu 😜 Co mogę z tym zrobić żeby było lepiej?

Anonim

Nie dotyczy

problem z neostradą

Te 5000 kbps to router teoretycznie powinien router pokazywać. Internet działa jak linia przenosi tu jest jakaś niestabilność rejon jak podejrzewam to góry leci przez Kraków.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 1

problem z neostradą

Owszem, góry. Powinienem przedzwonić w tej sprawie? Da się coś z tym zrobić?