Nie można wyświetlić tego widżeta.

problem z neostradą

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Recenzent
  • 9
  • 0
  • 1

problem z neostradą

Witam 🙂 Mam problem z moim internetem. Mianowicie na stronie routera (o ile mogę to tak nazwać, pojawia się przy wpisaniu 192.168.1.1 w przeglądarke i wpisaniu danych) widniała informacja że prędkosć mojego internetu wynosi 300 kb na sekundę. Teraz jest to 150 kb. Czym to jest spowodowane? Czy w sylwestra z powrotem będzie 300 kb? bo na tym mi zależy.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 14, Recenzent
  • 9
  • 0
  • 1

problem z neostradą

Dzięki wszystkim za pomoc 😄 Przedzwonię do nich po świętach jak się nie poprawi.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 32, Ekspert
  • 2354
  • 2694
  • 93

problem z neostradą

Czy możesz wykonać Speed Test i napisać z jakiej dokładnie Neostrady korzystasz?

Poziom 14, Recenzent
  • 9
  • 0
  • 1

problem z neostradą

Tu wyniki speed testu. A gdzie mogę sprawdzic z jakiej Neostrady korzystam? Na routerze pisze mi "ZTE zxv10 w300".

test.png

Poziom 14, Recenzent
  • 9
  • 0
  • 1

problem z neostradą

Tu jeszcze screen ze "strony routera". Od razu mówię że wyłaczyłem utorrent podczas testu 🙂

tescik.png

Anonim

Nie dotyczy

problem z neostradą

Z takiej linii powinno być 3000-4000 kbps. Coś się działo z linią i prędkość spadła jest trochę zapasu na marginesie SNR wartość12db wymagane 6db. może się samo podniesie, oczywiście jak ten zapas będzie się utrzymywał.

Poziom 14, Recenzent
  • 9
  • 0
  • 1

problem z neostradą

Naprawdę tyle powinno być? Ugh... Od zawsze miałem max 500 kbps, było to przez chwilę. Potem spadło do 300 i trzymało się tak do teraz.

Anonim

Nie dotyczy

problem z neostradą

Teoretycznie to nawet 5100-5200 kbps. źle jest jednostka podawana czyli 5Mb/s

Poziom 14, Recenzent
  • 9
  • 0
  • 1

problem z neostradą

5MB na sekundę to jak dla mnie bardzo dużo 😜 Ale mój max to było 5Mb, więc raczej na 5MB nie mam co liczyć 😜 Czy to gdziem mieszkam może jakoś na to wpływać? Na totalnym odludziu 😜 Co mogę z tym zrobić żeby było lepiej?

Anonim

Nie dotyczy

problem z neostradą

Te 5000 kbps to router teoretycznie powinien router pokazywać. Internet działa jak linia przenosi tu jest jakaś niestabilność rejon jak podejrzewam to góry leci przez Kraków.

Poziom 14, Recenzent
  • 9
  • 0
  • 1

problem z neostradą

Owszem, góry. Powinienem przedzwonić w tej sprawie? Da się coś z tym zrobić?