Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problem z ładowaniem części stron

Anonim

Nie dotyczy

problem z ładowaniem części stron

@ascalithion @mabud73 Na tych przeglądarkach Microsoft EDGE, Mozilla Firefox, Chrome nie widze żadnego problemu wszystko wczytuje w ułamek sekundy. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

problem z ładowaniem części stron

@mabud73: dnsy są automatyczne, ale jeśli są problemy - warto je wpisać ręcznie.
Poza tym sam tworzę strony internetowe i wiem, że jak sam coś tworzę, to nie zawsze widać do od razu. Bo warto rozróżnić zmiany na dwóch poziomach:
- np. dodanie wpisu na blog/forum - to powinno być widoczne od razu
- dodanie subdomeny, rekordu dns, aliasów, przekierowań - to trwa do 24h.

Wracają do tematu wątku, obie strony co zostały podane są na hostingu dhosting.pl Sp. z o.o. Pytanie gdzie mają fizycznie serwery? gdzieś w Polsce czy zagranicą? na stronie www coś brak info. Pisano też są problem z kurnikiem, kurnik stoi na OVH, więc problemy wrzucił bym do worka "jakie te nie dobre Orange/Telia" (plis nie ciągnijmy tego wątku tutaj).

Wg mnie problem do kwestia konfiguracji sprzętu/routera/dostawy internetu/hostingu.
Ostatnie najmniej prawdopodobne bo u nas działa.
Trzeba wykonać kilka testów (nie wiem czy są możliwe, ale porobić co się da oczywiście tanim wysiłkiem):
- sprawdzenie na komórce przez wifi podłączonej do routera na tym łączu
- jakieś inne urządzenie z windowsem na wifi lub kablu do routera
- obecny komputer podłączyć do innej usługi internetowej

Czyszczenie dnsów czy ciastek dobre ale może nie starczyć.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

problem z ładowaniem części stron

@Piotrekk85, jak podała mi @ascalithion, są to... "Jedna jest na wordpressie, druga na joomli..."


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

problem z ładowaniem części stron

To mogą być czasem takie rzeczy.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

problem z ładowaniem części stron


Piotrekk85 napisał(-a):
To mogą być czasem takie rzeczy.

Też tak myślałem...serwery, plus dość słabe łacze i mamy efekt długiego ładowania się stron. Co do aktualizacji "zmian" na stronach przez admina, tak jak napisałeś...czasami trwa to "wieki"...lekarstwem jest cierpliwość lub postawienie swojego serwera 🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

problem z ładowaniem części stron

Sprawdziłam na komórce, na tym wifi, z komórki ładuje się wszystko, zaplecze też.

To ja już nie wiem.

Anonim

Nie dotyczy

problem z ładowaniem części stron


ascalithion napisał(-a):

Sprawdziłam na komórce, na tym wifi, z komórki ładuje się wszystko, zaplecze też.

To ja już nie wiem.


@ascalithion Jaki masz system windows ?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

problem z ładowaniem części stron

...a ja chyba wiem 🙂 kwestia w tym, że ktoś obeznany musi zajrzeć Ci do kompa i zweryfikować ustawienia sprzętowe. Jeżeli na komórce wszystko uruchamia się jak trzeba, najwidoczniej problem tkwi w komputerze. Zapytam się z ciekawości...sorki jak nie doczytałem jeżeli była o tym mowa...próbowałaś kilku przeglądarek? Może tu jest problem?

 

@Anonim...win 10

Anonim

Nie dotyczy

problem z ładowaniem części stron

@ascalithion @mabud73 Ja mam Windows 10 HOME X64 wersja 14393.726 i wszystko śmiga. Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

problem z ładowaniem części stron

Teraz mam mętlik. Wcześniej sprawdzałam na Edge, Chrome, FF - problem występował wszędzie. Poprzednio (kilka tygodni temu) podobnie. Teraz news: w tej chwili na FF problem jest, na Chrome nie.