Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problem z łacznoscia z konkretnym ip po konkretnym porcie


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

problem z łacznoscia z konkretnym ip po konkretnym porcie

Problem dotyczy portu 37777. Do zeszłego tygodnia wszystko działało poprawnie, teraz nie moge sie polaczyc. Co ciekawe testowałem to poprzez innych operatorów i wszedzie działa tak jak dotychczas tylko przy połączeniu przez neostrade teraz cisza. Sprawdziłem z drugiej strony i wychodzi na to ze moje zapytania dochodza do urzadzenia, jednak tak jakby odpowiedzi były juz blokowane. Po vpnie przez orange - działa (nie moge tego rozwiazani uzywac na codzien to tylko test).

Probowałem zgłosci problem jednak otrzymałem odpowiedz, że problem wykracza poza mozliwosci infolini, a zgłoszenia nie przekaza dalej bo według nich usługa działa poprawnie.
Czy jest mi któs wstanie pomóc, czy została mi tylko zmiana operatora?

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

problem z łacznoscia z konkretnym ip po konkretnym porcie

@old_userJa bym zaryzykował ustawienia fabryczne. Zawsze jakieś śmieci się mogły wygenerować. Wyczyść modem i skonfiguruj ponownie. Może pomóc, skoro działało


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21542
  • 173

problem z łacznoscia z konkretnym ip po konkretnym porcie

@old_user 

Sorry, ale nie wiem o jakiej usłudze/sprzęcie piszesz więc nie jestem w stanie Ci pomóc. Jeśli oczekujesz pomocy musisz podać więcej danych. Na NO nikt nie ma wglądu w Twojego dane, można doradzać tylko w oparciu o to co sam napiszesz lub w oparciu o własne domysły. Generalnie rady oparte na rzeczywistych danych mają tendencję do bycia lepszymi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

problem z łacznoscia z konkretnym ip po konkretnym porcie

Uruchom terminal lub wiersz poleceń i sprawdz jakie pakiety lub nagłówki są przekazywane po danym porcie. Czy możesz jakieś zanonimizowane dane wrzucić na forum?