Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

strony nie otwierają się po Neostradzie

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 1

strony nie otwierają się po Neostradzie

strony działają prawidłowo na komórce po gsm, ale są niedostępne po neostradzie - nie pomagają resety i zmiany dnsów

np. paynow.pl

eba.eset.com

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 1

strony nie otwierają się po Neostradzie

a jednak - chyba orange czyta to forum nawet w niedzielę bo ok. 13 na chwilę przestało działać połączenie, a po chwili wszystko zaczęło śmigać, łącznie z paynow i innymi stronami. Miałem też telefon w sprawie awarii neostrady.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18463
  • 52791
  • 713

strony nie otwierają się po Neostradzie

@pawlaski kiedyś miałem podobną sytuację. Zgłosiłem u dostawcy hostingu i po kilku godzinach usterka została naprawiona.

 

Od strony Neostrady strony mogą być blokowane przez cybertarczę. Wtedy żadnecresetowanie routera nie pomoże. Jeśli uważasz, że strona jest bezpieczna, warto zgłosić zaistniałą sytuację do CERT lub czat, infolinią Orange.

 

Kontakt CERT Orange:

https://cert.orange.pl/czym-jest-cert/kontakt

 

Inne sposoby kontaktu Orange:

https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

strony nie otwierają się po Neostradzie

@pawlaski  u mnie podane przez Ciebie przykładowe strony otwierają się i działają bez problemów.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13041
  • 53540
  • 622

strony nie otwierają się po Neostradzie

@pawlaski  żeby doprecyzować: otwierają się inne strony, tylko te nie? Na różnych przeglądarkach i na  różnym sprzęcie  jest tak samo? Czyściles przeglądarkę?  


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 164
  • 3

strony nie otwierają się po Neostradzie

@pawlaski jaki dokładnie błąd pojawia się w przeglądarce? Spróbuj wykonać dodatkowo test ping / tracert do stron


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 1

strony nie otwierają się po Neostradzie

Orange dziś naprawił połączenie - wszystko już działa poprawnie


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18463
  • 52791
  • 713

strony nie otwierają się po Neostradzie

@pawlaski ciekawe, że rozwiązaniem jest naprawienie usługi przez Orange. To skoro taka jest odpowiedź, to może wyjaśnij jakie działania zostały z Twojej strony podjęte, że usterka została usunięta / naprawiona. Warto by było dokładniej opisać. Sugestie zgłoszeń do Orange były podawane.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

strony nie otwierają się po Neostradzie

@ketrasaArtur  według mnie wszystko było cały czas w porządku, tylko coś u kolegi szwankowało, zbytnio nie wierzę aby w niedzielę w nocy ktoś coś z Orange działał 🤔, tym bardziej że post z dzisiejszej nocy, rano (siódma z kawałkiem) sprawdzałem i u mnie działało.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18463
  • 52791
  • 713

strony nie otwierają się po Neostradzie

@slav72 też sprawdzałem, ale moje testy nie pokrywają się z usługami Orange, bo mam internet od innego dostawcy niż Orange, wiec nie było możliwości porównania. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 1

strony nie otwierają się po Neostradzie

a jednak - chyba orange czyta to forum nawet w niedzielę bo ok. 13 na chwilę przestało działać połączenie, a po chwili wszystko zaczęło śmigać, łącznie z paynow i innymi stronami. Miałem też telefon w sprawie awarii neostrady.