Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

poszanowanie Klienta


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 427
  • 1446
  • 13

poszanowanie Klienta

Jednej rzeczy nie mogę zrozumieć albo ktoś do końca nie pisze tu całości informacji - przed instalacją podwykonawca dzwoni do klienta via system Orange aby potwierdzić fakt zamówienia, uszczegółowić godziny, uzyskać dodatkowe dane dot. instalacji (przeżyłem z 7 instalacji światłowodu w Warszawie i dwie w Gdyni gdzie byłem osobą do kontaktów w imieniu właścicieli posesji/przyszłych klientów Orange).

Jeśli taki kontakt nastąpił z @rysiuf  - to przecież miałeś możliwość przedstawienia posiadanych przez siebie informacji dot. ew. uwag i propozycji do montażu, jak również posiadałeś naturalną możliwość kontaktu zwrotnego z ekipą. Chyba, że ktoś próbuje wmówić, iż ta sama firma stosuje różne standardy obsługi klienta.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

poszanowanie Klienta

@Morciak: tak jest o ile jest podany numer kontaktowy w zleceniu i wyrażone zgody na kontakty obsługowe.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 14
  • 0

poszanowanie Klienta

a to co sugerujesz, że funboxa wymieniałem 10dni?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 31
  • 0

poszanowanie Klienta

Morciak, nie wiem ile instalacji przeżyłeś ale ja niestety nie doczekałem się ani jednej. Fakt przed instalacją technik zadzwonił, żeby potwierdzić instalację i godzinę ale nie po to żeby "uzyskać dodatkowe dane dot. instalacji" sam zresztą za pierwszym razem nie wiedziałem jak miałoby to wyglądać bo w Orange zapewniali, że technik wszystko wie i z wszystkim sobie poradzi, nie poradził jak widać. A drugiemu sam chętnie przekazałbym dodatkowe dane dotyczące instalacji, ale ten z kolei nie dał mi szansy bo nie zadzwonił 🙂 więc nie posiadałem naturalnej możliwości kontaktu zwrotnego z ekipą. Cieszę się, że pomyślnie przeszedłeś 7 instalacji ale nie sugeruj mi, że coś wymyślam, bo tak to odbieram z Twojego dopisku o rożnych standardach obsługi.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 427
  • 1446
  • 13

poszanowanie Klienta

1. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że ktoś przychodzi na forum narzekać na brak kontaktu z technikami nie podając wcześniej numeru kontaktowego i nie wyrażając zgody na kontakt w sprawie obsługi zamówienia 🙂


2. Wymieniałem FB 3.0 w krótkim czasie od założenia instalacji (wkradły się jakieś błędy), zgłoszenie zostało przyjęte pod nr 510 100 100, pracownik infolinii technicznej dokonał zdalnej weryfikacji urządzenia i zakwalifikował do wymiany, poszedłem do salonu, podałem numer zlecenia, oddałem stary, dostałem nowy. 

Tak czytam ten wątek i mam wrażenie, że żyjemy w różnych Matrixach 🙂

edit: @rysiuf  - wywołałeś mnie do odpowiedzi to muszę Ci odpowiedzieć - zarzucasz @Piotrekk85  nie czytanie postów a sam niestety też tego nie robisz 🙂 początek Twojego postu jest niespójny z jego końcem. 
I nie wkładaj mi w usta czegoś czego nie powiedziałem ani nie napisałem. Myśleć możesz sobie co chcesz.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 31
  • 0

poszanowanie Klienta

no ja też mam wrażenie, że żyjesz w swoim świecie, bo czy to ja Ci napisałem, że nie podałem numeru kontaktowego  ?? cofnij się wstecz i poczytaj uważnie,a to że Tobie coś wymienili od ręki to nie znaczy, że wszystkim tak wymieniają, teraz już nie tylko ja szkaluję biedy Orange ale Piotrek też jest winny, że mu długo wymieniali sprzęt


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 427
  • 1446
  • 13

poszanowanie Klienta

@rysiuf- napiszę to jeszcze raz - nie czytasz ze zrozumieniem.
Dla mnie jest to EOT.

@Wiktor- na forum w dalszym ciągu brakuje opcji "ignoruj użytkownika".
 




Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 14
  • 0

poszanowanie Klienta

Morciakw moim przypadku, po podaniu numeru zgłoszenia i zdaniu funboxa pani w salonie godzinę czekała na akceptację z centrali ... tak, żyjemy w innych matrixach


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

poszanowanie Klienta

Taka instrukcja jak byś rozsądnym klientem:
1) każde zgłoszenie/zlecenie/zamówienie kończy się wydobyciem od doradcy numerem zgłoszenia/zlecenia/zamówienia - nie ma czekania że wyślę na maila/smsa - bez tego się nic nie dzieje
2) jak jeździcie samochodem - macie zasadę ograniczonego zaufania, więc miejcie ją też wobec operatorów
3) jak przez trzy dni robocze nic nie dzieje się ze zgłoszeniem technicznym, nie ma żadnych nowych wieści czy przesunięcia terminu, to poszło w "kosmos" i nic się nie wydarzy, warto interweniować
4) warto non stop uaktualniać dane kontaktowe u operatów i sprawdzać ich poprawność w serwisie www danej firmy - bez tego info może pójść na zły numer albo wcale nie być wysłane

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 31
  • 0

poszanowanie Klienta

co do spójności to bym podyskutował, rozmowa ewoluuje więc pojawiają się wątki uboczne, a poza tym nic Ci "nie włożyłem do ust" tak to odebrałem, a teraz możemy już sobie przerwać transmisję wedle życzenia, spokojnego wieczoru