Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

opłata za usunięcie usterki / usługa - orange love


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

opłata za usunięcie usterki / usługa - orange love

ja już to robiłam, po czym okazało się że mojego zgłoszenia nie ma  w systemie, potem to zgłosiłam w salonie no i wczoraj dostałam odpowiedź pisemną z treścią jak w pierwszym mailu, szkoda mojego zdrowia i czasu.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

opłata za usunięcie usterki / usługa - orange love

Brak zgłoszenia uszkodzenia = brak możliwości naliczenia opłaty za asystę serwisanta. Orange Polska nie nalicza opłat w tego typu zdarzeniach. Sugeruję ponowny kontakt z BOK w celu wyjaśnienia tej sytuacji.

 

Jeżeli jedyną czynnością jaką wykonał serwisant to wymiana ONT = reklamacja = zwrot niezasadnie naliczonej opłaty. Przykro, że sytuacja miała miejsce - monter musiał się pomylić postępując w ten sposób.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

opłata za usunięcie usterki / usługa - orange love

Pod rozwagę wszystkim doradcom/geniuszom/artystom/trolom itp starającym się bronić ORANGE a dokładnie ich niecne praktyki dotyczące straszenia klientów opłatami 49 zł bądź 129 zł już na wstępie zgłaszania usterki. Praktyka ma na celu straszenie klientów aby nie zgłaszali usterek co do których nie maja 100% pewności  ponieważ nikt nie może mieć takiej, to duża część odstępuje od zgłoszenia, Orange ma spokój,wszystko działa poprawnie. Usiłuję odnaleźć bez skutecznie zapis w umowie jaką podpisuje klient...nic takiego nie znalazłem, tak więc nie ma podstaw do naliczania takich kar poza zniszczeniem świadomym celowym,lub uszkodzeniem w domu mieszkaniu co łatwo udowodnić. Polecam takie naliczenia od razu kierować do prokuratury jako podejrzenie o popełnieniu przestępstwa wyłudzenia. Zastraszanie w Polsce także jest ścigane.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

opłata za usunięcie usterki / usługa - orange love


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181