Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

neostrada - czego się spodziewać


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

neostrada - czego się spodziewać

Ok dzięki za pomoc.

Czy coś wiadomo że od 10 lutego się coś zmieni w cenniku. Sugerował to ktoś w innym wątku z tego co pamiętam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

neostrada - czego się spodziewać

A masz więcej usług w Orange lub jesteś zainteresowany komórką?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

neostrada - czego się spodziewać

Mam 5 kart Sim umowa z Play kończy mi się  w czerwcu więc teoretycznie mógł bym już migrować. Ale mam kartę KDR  i tej chwili chyba oferta Play na KDR jest nie do pobicia 95zł za 5 kart szystko darmowe i 30GB internetu.

Z tego co się orientowałem w Orange taka opcja kosztuje albo 79 albo 129zł i to mając już neostradę czyli uwzględniając rabat 30zł. Przy czym w opcji za 79 nie masz darmowych na stacjonarne i mało internetu. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

neostrada - czego się spodziewać

W Orange jest oferta w salonie z KDR. Masz wtedy 4 5 karty sim + ew. piąta za 15 zł. + dodatkowa karta tylko do netu za free.
Standardowo oferta bez telefonu to 79,99 i 129,99 zł. Do tego za neo mógłbyś mieć 50% rabatu.

Więc droższa opcja wychodziła by po 65 zł.(komórki)+15 zł piąta karta +neo+utrzymanie łącza jeśli nie masz telefonu analogowego domowego.

 

Edit: w ofercie z KDR masz jedną kartę główną i 4 dodatkowe.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

neostrada - czego się spodziewać

Chyba będę sie musiał udac do salonu. Dzwoniłem na infolinię sprzedażową i tam nie potrafili mi udzielić odpowiedzi co do KDR.

http://duzarodzina.pl/karta-duzej-rodziny/orange-dolacza-programu-karta-duzej-rodziny/

Ale na stronie pisze:

Oferta na KDR
W ramach dostępnych w ofercie abonamentów rodzina otrzyma w sumie bez dodatkowych opłat:

  • aż 5 kart SIM, które będą współdzieliły nielimitowane usługi i pakiety przypisane do numeru głównego,
  • 4   karty SIM do dzielenia Internetu,
  • dodatkowe 20 GB na start do wykorzystania w czasie trwania umowy.

 

Ty piszesz o 4 kartach co jest w standardowej ofercie dla rodziny plus 5 za 15zł natomiast ja  pozwyższe rozumiem, że w KDR w pakiecie jest 5 kart. - OK doczytałem twój edit.

 

Internet - standardowej ofercie jest 15GB bądż 20GB   - w KDR 10 bądź 50GB

  • Internet od 10GB do 50GB (w zależności od wybranego planu);

 

Edit: Chyba nie jest tak jak piszesz:

  • bez telefonu 79,99 zł/m-c lub 129,99zł/m-c (z dodatkowym rabatem 30 zł dla klientów posiadających stacjonarne usługi w Orange).

Nie wiem jak to rozumieć ale droższa opcja to 129.99 już z rabatem 30zł ale nawet jesli bez to byłoby to 100zł po rabacie  a nie 65zł.

 

Pytanie czy 10 lutego się coś zmieni?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

neostrada - czego się spodziewać

Oferta z KDR to zwykła oferta wspólna plus dodatkowe korzyści:
- rabat do 0 zł na czwartą kartę dodatkową (standardowo masz do trzech dodatkowych poza główną)
- masz większy pakiet danych niż w standardowej ofercie (nie pamiętam ile)

Może @AdrianOrangeWAW mógłbyś opisać szczegóły oferty z Kartą Dużej Rodziny?

Co do zmian od 10 lutego - ja bym poczekał na pełne regulaminy i cenniki (na razie jest szum informacyjny).

Minusem jest to, że za każdą przenoszoną kartę płacisz jednorazowo aktywację 30 zł (co przy 5 kartach daje sporą kwotę 150 zł).

Wracając do początku wątku - NEO czy DSL? ja bym od tego przemyślał wybór. Bo jeśli u Ciebie neo jest tylko do 20 mbits, a zależy Ci na dobrym internecie - to miałbym wątpliwości. Ew. może jesteś w zasięgu VDSL do 80 Mbits? Wtedy nie miałbym wątpliwości.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

neostrada - czego się spodziewać

No właśnie mam zgwozdkę. Dzwoniłem wczoraj na infolinię i paniusia powiedzaiła że Neo u mnie tylko 10Mb. Ja jaj mowie jak 10 jak na DSL modem synchronizuje mi się na 1.2Mb a system pokazuje opcje Neo 20Mb u mnie. Sprawdziała i mówi że faktycznie pójdzie 20Mb. Dziś oddzwaniała kolejna konsulatanka (zamówiłem kontakt wczoraj) i po jej sprawdzeniu twierdzi że u mnie pójdzie VDSL 80Mb.Poprosiłem ją żeby sprawdziła 2x i opisałem wczorajszą sytuacje ale sprawdziła na 2 skanerze i potwierdziła 80mb. Fajnie by było choć teraz nie wiem komu wierzyć. Pewnie technicy na miejscu to zweryfikują.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

neostrada - czego się spodziewać

Na infolinii jest zawsze wstępna weryfikacja.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

neostrada - czego się spodziewać

@toolpusher tak "po naszemu" (nietechnicznie i bez fachowych określeń), technologia VDSL to trochę coś innego niż zwykła neostrada... stąd skok prędkości do 80Mb, a dolna granica to 20 Mb. Żeby ją podłączyć musi być wolny port na centrali, bo technicy przełączają do innych urządzeń niż standardowe. Nadal jest to przesył po kablach miedzianych. Tak więc, jak pisze Piotrekk85, najpierw jest wstępna weryfikacja czy na centrali do której jesteś podpięty są wolne porty, potem technicy pojawiają się u klienta i weryfikują jakość połączenia. Ważna jest też odległość klienta od centrali. U mnie jest trochę ponad 500 mb i mam zestawioną Neostradę na prędkości około 50 Mb.