Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

kabel optotelekomunikacyjny


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

kabel optotelekomunikacyjny

@Piotrekk85 okolica głównie mieszkaniowa, ale sporo firm dookoła - raczej mniejszych

@robriot77 Poznań, Palacza


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

kabel optotelekomunikacyjny

Z Poznaniem jest pewien problem....
pisałem w innym wątku, na wielu terenach Inea ma wyłączność na wejście z kablami...
choć po wakacjach pojawiły się na mapce już 24 adresy w Poznaniu.......
niestety konkretów Ci na forum czy na BOK nie powie bo takie informacje nie są udostępniane

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

kabel optotelekomunikacyjny


michalko napisał(-a):

No, nie sam mieszkam na osiedlu. Zakładam, że może być więcej zainteresowanych światłowodem


Przepraszam, że z opóźnieniem doby, ale muszę się odnieść do tego co napisałeś.
Nawet jeżeli jest jakaś liczna grupa potencjalnie zainteresowanych odbiorców, to bez złożenia zamówienia Orange nie jest w stanie zakładać, że na taki czy inny teren "warto wejść bo jest duży rynek". Z tego co wiem, to w praktyce na tę chwilę instalacje światłowodowe Orange doprowadzane są do bloków. Po pierwsze jedno uzgodnienie z zarządzającym i rozprowadzenie w klatce do większej liczby mieszkań ... Rozumiesz, względy ekonomiczne... ale sądzę, że bez wiedzy o tym jakie zapotrzebowanie Orange nie będzie uzbrajać terenu, nawet osiedla.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

kabel optotelekomunikacyjny

U mnie Orange rozprowadziło po budynku kabel światłowodowy ale od ponad tygodnia tak sobie wiszą na piętrach i nie wiadomo kiedy raczą je podłączyć.A kończy mi się w listopadzie umowa z Vectrą i chętnie bym podpisał umowę z Orange.No ale nikt nie wie ile te kabelki jeszcze będą wisieć i kiedy podłączą.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

kabel optotelekomunikacyjny

Dzięki za odpowiedź. Dużo mi wyjaśniła