Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Infolinia i problem z transferem i pingiem

Anonim

Nie dotyczy

Infolinia i problem z transferem i pingiem

Ja też mam pytanie co się dzieje z nagraniami o ile to w ogóle jest nagrywane z infolinii technicznej czyli jak infolinia techniczna dzwoni do klienta?

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Posukiwanie routera

@Anonim Jak masz problem to napisz do UKE, ale odpowiedz będzie taka sam jak od Orange. 

Anonim

Nie dotyczy

Posukiwanie routera


vdsl2 napisał(-a):

@jaryn Jak masz problem to napisz do UKE, ale odpowiedz będzie taka sam jak od Orange. 


Ja to wiem tyle lat się czyta o różnych przypadkach, ale nie spodziewałem się, że można tak beszczelnie kłamać i robić wbrew klientowi, który mówi i piszę do nich, żeby nie było przyciętego łącza.

Anonim

Nie dotyczy

Posukiwanie routera


jaryn napisał(-a):

vdsl2 napisał(-a):

@jaryn Jak masz problem to napisz do UKE, ale odpowiedz będzie taka sam jak od Orange. 


Ja to wiem tyle lat się czyta o różnych przypadkach, ale nie spodziewałem się, że można tak beszczelnie kłamać i robić wbrew klientowi, który mówi i piszę do nich, żeby nie było przyciętego łącza.


@Anonim Wiem, o co tobie chodzi a dokładnie o ping

Anonim

Nie dotyczy

Posukiwanie routera

Ping to jeszcze nie wszystko, ale to że wychodzące są na sztywno, automat nie dopasuje do możliwości linii. Tak jak mam teraz ustawione to tak się ustawia, ale ja takiego ustawienia nie chce. Jest 1Mb/s i ja chce mieć taką prędkość, przecież nie chcę gwiazdki z nieba tylko ten pełny jeden mega. Jeszcze mógłbym się porozpisywać co zauważyłem w tych ustawieniach jakie mam teraz, ale kogo to interesuje.

Anonim

Nie dotyczy

Posukiwanie routera

@Rafał nie wiem kto wymyślił taki tytuł "Infolinia i problem z transferem i pingiem"

, ale jest on błędny ponieważ ja nie mam problemu z transferem i pingiem bo to tak działa jak ktoś to ustawił, natomiast nie można się doprosić, żeby to zostało przestawione.


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Posukiwanie routera


jaryn napisał(-a):

@Rafał nie wiem kto wymyślił taki tytuł "Infolinia i problem z transferem i pingiem"

, ale jest on błędny ponieważ ja nie mam problemu z transferem i pingiem bo to tak działa jak ktoś to ustawił, natomiast nie można się doprosić, żeby to zostało przestawione.


@Anonim: Chętnie zmienię tytuł tematu, tylko proszę o jego zasugerowanie 🙂 Przeniosłem wypowiedzi do nowego tematu, gdyż nie miały one związku z toczącą się dyskusją w temacie Poszukiwanie routera.

Anonim

Nie dotyczy

Posukiwanie routera

Ten tytuł to musiałby być, ale nie cenzuralny pomyśle nad tym. Anormalność w podejściu do klienta ze strony obsługi technicznej to też jest za delikatne. Może coś jeszcze wymyśle.