Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

#goFiber


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

#goFiber

Jeśli ktoś jest w zasięgu i nie ma dość akcji na polecanie to może warto zerknąć tu http://szybciejniz.pl/

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

#goFiber

Może i dość fajny sposób na dodatkowy bonus na koncie 😜 Moje miasto coraz bogatsze w śieć światłowodową od Orange więc 😜 😜 Ale....jakoś brakuje mi czasu na reklamowanie usług Orange 😜


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

#goFiber

Czyżby Orange redukowało obsadę infolinii sprzedażowej  i ceduje wciskanie nowych umów na klientów?

Zróbcie porządną usługę z porządnymi parametrami to reklama ani wciskanie umów nie będą potrzebne.


Pracuję w Orange
  • 3
  • 3
  • 0

#goFiber

Nikt nie mówi tutaj o wciskaniu 🙂 Prosty program lojalnościowy, który jest popularny w wielu firmach.. polecasz usługi, to i Ty masz z tego jakieś profity.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

#goFiber

Witam

Czy ktoś wie, czy bedzie wysyłany PIT za te polecenia czy nie? Z regulaminu wynika chyba, że tak. Wysłałem zapytanie do Orange i 2 tygodnie cisza. Chyba sami nie wiedzą.

Pozdrawiam

Dawid

Anonim

Nie dotyczy

#goFiber

Coś cicho tutaj.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

#goFiber

A masz jakieś pytania?

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

#goFiber

puscilem polecenie. zobaczymy co z tego bedzie. znajac zycie ramsat bedzie sciemnial ze blednie wypelniona formatka, ze klient nie zakceptowal, a to aplikacja nie zadzialala itd.
ale w balona mnie nie zrobia 😉

 

pytanie w takim razie czy ktos juz z tej mozliwosci zabrobku korzystal? 😉
i jak to sie skonczylo


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

#goFiber

Ramsatu już z dwa lata nie ma. Jest Orange Retail i trochę inni ludzie to robią...

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

#goFiber

Od 6 do 31.12 za skuteczne umówienie kontaktu 10 zł
Info:
https://twitter.com/OrangeFiberTeam/status/938516534829477889