Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

cybertarcza i Loda.RAT

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

cybertarcza i Loda.RAT

@siberian92  te twoje antywirusy są na miarę Windowsowego Defendera, więc średnia ochrona, zainwestuj w Norton 360 i będziesz miał spokój, w bonusie VPN, więc wszystko co potrzeba, czasem tak się zastanawiam, dlaczego ktoś nie chroni swoich danych i dziurawego Windowsa, ale widocznie nie każdemu zależy, ale jak przez luki wkradnie się coś złośliwego, to rozpacz jest, bo czasem dyski niefortunnie się zaszyfrują i niefart bo kopi nie ma, cenne pliki nie do odzyskania.

Jeszcze na koniec, nie używaj 2 antywirusów równocześnie, to nic nie daje, może tylko komputer spowolnić.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

cybertarcza i Loda.RAT

@siberian92  podbijam co mówi @Anonim  Norton 360 jest bardzo dobry, zainwestuj, zainstaluj i usuń te wszystkie darmochy.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

cybertarcza i Loda.RAT

Dzięki za pomoc i wskazówki - lekcja odrobiona, wnioski wyciągnięte.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 64
  • 64
  • 0

cybertarcza i Loda.RAT

Tak samo dobry jest Eset.

Anonim

Nie dotyczy

cybertarcza i Loda.RAT

@witek1358  masz rację ESET ok, ale wygodniejszy w konfiguracji jest Norton, na Allegro licencja na 3 komputery, też taniej 😄


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

cybertarcza i Loda.RAT

@Anonim zraziłem się do niego a, bo kiedyś strasznie system obciążał..Ja mam Linuxa lub Avast na win. Pilnuje się i jakoś wirusów nie łapie....albo nie wiem, że mam 😂 

Za to covid złapałem i na to żaden antywirus nie pomógł

Anonim

Nie dotyczy

cybertarcza i Loda.RAT

@agat13  ja chyba antywirusa mam w sobie też 😄 Nie szczepilem się i przez rok go nie złapałem, ale ile komputerów wyleczyłem w tym czasie😁

Avast słabszy jest od ESET, ale wybór twój 😆


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

cybertarcza i Loda.RAT

@Anonim coś w tym jest...może masz " ręce, które leczą"??


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

cybertarcza i Loda.RAT

@siberian92ja używam ESET i polecam, tak jak @witek1358.

@Anonimszczepionka na covid też nie zaszkodzi. Mnie na przykład po pierwszej dawce przybyło kanałów w TV. Więc może jednak przemyśl, nie chodzi tylko o Twoje zdrowie. 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

cybertarcza i Loda.RAT

@j131 to ja się zaszczepię wszystkimi dostępnymi szczepionkami, będę miał full pakiet TV 🤣