Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

brak internetu od ok 16h

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

brak internetu od ok 16h

Witam. Chciałbym sie dowiedzieć czemu nie ma internetu od 16? Województwo Mazowieckie Powiat Mławski
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

brak internetu od ok 16h

@Traqertak więc zgłoś sprawę do BOK. Tylko oni Ci pomogą. Jak masz telefon komórkowy w Orange to zainstaluj sobie aplikację Mój Orange i możesz skontaktować się z doradcą za free. Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17
Anonim

Nie dotyczy

brak internetu od ok 16h

Wyłącz i włącz ponownie router/telefon, sprawdź również czy nic się nie wypięło z routera, gniazda telefonicznego, etc.... Jeśli nie działa to proponuję skontaktować się z BOK. @Traqer nie mamy tutaj podglądu na aktualne awarie w Orange oraz na to co się dzieje na Twoim koncie abonenckim. Pozdrawiam.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

brak internetu od ok 16h

Wszystko robiłem i nic nie pomogło. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

brak internetu od ok 16h


Traqer napisał(-a):
Wszystko robiłem i nic nie pomogło. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

Jeżeli zgłosiłeś do BOK to trzeba poczekać na usunięcie awarii... do 72 godzin... potem, jeśli poblem będzie nadal, ponowiłbym zgłoszenie.

Anonim

Nie dotyczy

brak internetu od ok 16h

@Traqertak więc zgłoś sprawę do BOK. Tylko oni Ci pomogą. Jak masz telefon komórkowy w Orange to zainstaluj sobie aplikację Mój Orange i możesz skontaktować się z doradcą za free. Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

brak internetu od ok 16h

@Anonim: to nie jest do końca prawdą, dzwoniąc na mobile - połączenie jest za free. Dzwoniąc na działy stacjonarne nadal połączenia są płatne 😞
Anonim

Nie dotyczy

brak internetu od ok 16h

@Piotrekk85 to nie da się za free połączyć przez tą aplikacją z doradcą?? Aplikacja Mój Orange również nie obciąża naszego transferu. Tak więc....mam rozumieć że to wielka ściema??


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

brak internetu od ok 16h

Połączenie z internetem przez Mój Orange jest zawsze za free (nawet jak się nie ma pakietu) z komórki Orange.
Ale dzwonienie na BOK z aplikacji odbywa się nie jako połączenie internetowe, ale zwykle połączenie głosowe (rozmowa) z pewnym specjalnym numerem.
Anonim

Nie dotyczy

brak internetu od ok 16h

@Piotrekk85 czyli Blog Orange kłamie?? Zobacz tutaj. Cyt. z Blogów Orange.: "Jeżeli w pełni zalogujecie się do aplikacji, czyli za pomocą loginu i hasła to będziecie mogli zadzwonić na infolinię bez konieczności przechodzenia przez automatyczne menu głosowe, a w dodatku, połączenie będzie bezpłatne.

Jeśli w aplikacji użyjecie autologowania, o którym pisaliśmy niedawno to konieczne będzie przejście przez automatyczne menu, a połączenie nie będzie bezpłatne, więc warto założyć darmowe konto.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

brak internetu od ok 16h

@Anonim: sam udzielałeś się w komentarzach na blogu (jest odp. Orange Expert), temat był już poruszany na forum. Dla stacjonarnych to nie działa. Artur pisał tu na forum gdzieś, że jest "w planach".