Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zwolnienie neostrady w wyniku awarii Funboxa2.0

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 12
  • 1

Zwolnienie neostrady w wyniku awarii Funboxa2.0

Po dniu spokoju Neostrada znów zrywa połączenia i sypie błędami. Poszło zgłoszenie i zobaczymy co dalej.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Zwolnienie neostrady w wyniku awarii Funboxa2.0


@agat13napisał(-a)

@jaryn kilka neo miałem pod opieką i zawsze DLM obniżał ,a nigdy nie spotkałem się, aby podnosił. To cykl kilkudniowy i tylko wymuszany zmianą portu bądź pogarszającymi się parametrami linii. Nie polepszającym i się.... Chwała operatorowi jak jest inaczej...😁


Tu się zgodzę z Tobą, bo w większości przypadków tak jest, ale zdarza się, że też oddaje, ale bardzo rzadko. Jak miałem VDSL'a, to nieraz mi zmniejszyło prędkość i zwiększyło przeplot i raz po 2 tygodniowych wakacjach wracam do domu i nic nie oddało, a błędami nie sypało.. Dopiero interwencja na infolinii przywróciła mi prędkość i mniejszy przeplot. Jak DLM nie trzymał sztywno prędkości, to po każdym restarcie modemu prędkość była inna, w zależności na ile w danym momencie linia pozwalała. Jak zadziałał DLM, to sztywno trzymał daną prędkość.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Zwolnienie neostrady w wyniku awarii Funboxa2.0

@-brtk- dlatego nie czekał bym na cud, a kazał zresetować port na centrali przez infolinię


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Zwolnienie neostrady w wyniku awarii Funboxa2.0

Też tak sądzę, jak jeden konsultant nie chce, to się rozłączasz i dzwonisz jeszcze raz. Jak kogoś niekumatego trafiałem, to bez zbędnej dyskusji - do widzenia i się dzwoniło raz jeszcze, bo szkoda czasu na dyskusję.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 12
  • 1

Zwolnienie neostrady w wyniku awarii Funboxa2.0

Na początek niech zrobią porządek z linią bo ewidentnie coś jest nie tak. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Zwolnienie neostrady w wyniku awarii Funboxa2.0

@Guz  przed chwilą gdy sądziłem w innym wątku co zrobić, aby zacząć naprawianie i analizę od swojego podwórka. Zawsze można coś sprawdzić i czasem poprawić bez oglądania się na montera, bo oni czasu nie mają i niekiedy robią po łebkach....świadomy klient to zawsze bat na montera ,któremu nie zawsze się chce....


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 12
  • 1

Zwolnienie neostrady w wyniku awarii Funboxa2.0

U mnie z kablami wszystko w porządku. Patrzyłem jak Neostrada zaczęła zrywać, linia podziemna, w domu tylko jedno gniazdo i do niego podpięty router, kabelki mocno przykręcone.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 12
  • 1

Zwolnienie neostrady w wyniku awarii Funboxa2.0

W wyniku naprawy przez technika obecnie usługa chodzi poprawnie i z dobrą szybkością. Problemem okazała się linia kablowa.