Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zrywanie internetu neostrada


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zrywanie internetu neostrada


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Zrywanie internetu neostrada

dobra, otworzyłam magiczne pudełeczko to taka zmyłka z zewnątrz.


74174317_783994668728088_483275114624843776_n.jpg

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zrywanie internetu neostrada

Czyli podłączenie jest prawidłowe. W takim razie, czy technik zmieniał VDSL spliter? Ciekawe, czy pracuje prawidłowo.

Mogę jeszcze tylko to urządzono uważać, za spowodowanie całego zamieszania.

Więcej pomysłów już mi nie przychodzi do głowy.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Zrywanie internetu neostrada

Tak, technik podłączał te pudełeczko, ale to wtedy jak kładli mi nowy kabel bo wcześniej miałam starszą wersję na ścianie. Czyli w takim razie bez technika się teraz nie obejdzie... zasugeruje mu może, aby to zmienił bądź sprawdził czy działa poprawnie. Technik miał być dziś, ale może przyjdzie łaskawie w poniedziałek. Dam znać jak rozwiąże się sprawa, bo pierwszy raz mam takie coś, że niby wszystko działa, a jednak nie działa. Dzięki za chęć pomocy 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zrywanie internetu neostrada

Na tym etapie niestety tak to wygląda. Dużo jeszcze pomógł @-brtk- 

Tak więc czekamy na technika, niech dokładnie sprawdzi, a najlepiej wymieni i proszę o info, jak została załatwiona sprawa.

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Zrywanie internetu neostrada

Jak nie używasz telefonu, to wepnij kabel od routera bezpośrednio do gniazdka z pominięciem splittera i poobserwuj czy będzie zrywać.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zrywanie internetu neostrada

Tylko na kabelku trzeba najpierw RJ-kę zapracować, bo na zdjęciu widać, że jest wpięty w szybko-złączki.

@-brtk- czy router FunBoxa można podłączyć z pominięciem splitera? Gdzieś znalazłem, że były robione próby i nie odpaliło.

@Monika92 Jak masz możliwość, żeby zaprasować końcówkę RJ na przewodzie od linii telefonicznej, to warto przetestować i ten wariant.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Zrywanie internetu neostrada

Jak nie ma telefonu analogowego to można. Ja sam miałem VDSLa i miałem bezpośrednio w gniazdko podłączone.

Kabelek możliwe że ma w pudełku od Funboxa 2.0. Trzeba próbować, bo technicy przeważnie ręce rozkładają, a często w ogóle nie przychodzą a zaznaczają wykonanie zlecenia.. 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Zrywanie internetu neostrada

niestety nie mam jak zarobić rj45. technik rano dzwonil ze u niego działa, tyle ze u mnie nie działa. chyba technik rozklada rece bo wszystko co mowil mam zrobione.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Zrywanie internetu neostrada

teraz mam nawet napisane , że internet jest że połączono a niestety go nie ma na żadnym urządzeniu.