Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmniejszenie prędkości Neostrady w ramach obecnej umowy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Zmniejszenie prędkości Neostrady w ramach obecnej umowy

Witam. W zeszłym roku (ostatni dzień sierpnia) podpisałem umowę w orange na pakiet Love Standard. Doradca w salonie namówił mnie na szybszy internet 1gb/s i wtedy dostanę rabat na 20zł na 12 miesięcy więc wychodzi jakbym miał 1gb/s i płacił jak za 300mb/s, wszystko cacy, ale mówił też że za rok zadzwoni do mnie konsultant z Orange i spyta czy nadal chcę mieć tą prędkość czy zmniejszyć. Moje pytanie czy to w ogóle możliwe żeby zmniejszyć prędkość Neostrady w czasie trwania umowy czy zostałem nabity w butelkę i teraz zostanę z szybszym internetem (którego nie potrzebuje) i większym rachunkiem? 

5 ODPOW. 5

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7196
  • 29444
  • 270

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Zmniejszenie prędkości Neostrady w ramach obecnej umowy

Nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Tamten temat dotyczy przejścia z bezterminówki na terminową z niższym pakietem. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7196
  • 29444
  • 270

Zmniejszenie prędkości Neostrady w ramach obecnej umowy

@mafdius97  powiem tak, przy opcji posiadania usługi samego światłowodu wiem że na pewno można w czasie umowy przejść na niższą prędkość, nie wiem czy tak samo jest w opcjach usług łączonych, a Ty taką posiadasz. Najlepiej skontaktuj się z infolinią (czat lub telefonicznie) i dopytaj.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12694
  • 52248
  • 596

Zmniejszenie prędkości Neostrady w ramach obecnej umowy

@mafdius97Skoro tak została podpisana umowa (warto zerknąć czy jest taki zapis o możliwości zmniejszenia opcji) to możesz wymagać. czy to się praktykuje? Wszystko zależy od zawartej umowy i promocji. Skontaktuj się z tym Salonem w którym zawierana była umowa i zadaj toi pytanie. Tam najszybciej uzyskasz informacje konkretnie w Twoim przypadku

Mój guru z salonu powiedział, że była taka promocja na Neo600 na światłowodzie w tym pakiecie i faktycznie można było zmniejszyć prędkość w połowie umowy. Musisz jednak zweryfikować Swój przypadek. Powiem więcej: jeśli się nie zgłosisz, to po upływie tych 12 miesięcy wejdzie z automatu cena oficjalna za 1Gb/sek (a więc drożej)


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1265
  • 3015
  • 31

Zmniejszenie prędkości Neostrady w ramach obecnej umowy

@mafdius97  spokojnie będziesz mógł utrzymać obecną kwotę abonamentu kosztem niższej prędkości internetu. Z 1Gb/s zostanie prędkość zmigrowana do 300Mb/s. Oczekuj kontaktu od Orange. 

Nawet jeżeli Orange "zapomni" o Tobie to ja bym na Twoim miejscu na  ok 2 tyg przed upływem 12mc od wejścia warunków w życie przypomniałbym operatorowi.