Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana prędkości Orange love

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 14
  • 0

Zmiana prędkości Orange love

Dzień dobry,

Czy w dowolnym momencie trwania umowy (na 24 miesiące), można zwiększyć prędkość internetu z 300mb(światłowód) na większą? 

Czy istnieje możliwość dokupienia sprzętu na raty (telewizor) w trakcie trwania umowy?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

Zmiana prędkości Orange love

@SemperisMożesz w każdym momencie podnieść opcję prędkości usługi (aneks do umowy) i będzie to jakby w ramach tych 24 miesięcy, na które opiewa dotychczasowa umowa (ciągłość obecnej bez wydłużania okresu trwania), ale nie otrzymasz wtedy FB6. TV możesz dokupić na raty jako osobną "usługę", pod warunkiem dostępności takiej w systemach na daną chwilę.

Najlepiej jednak, abyś to skonsultował z doradcą, bo nie wiemy nic na temat szczegółów Twojej obecnej umowy i pakietu. Poza tym doradca od ręki sprawdzi dostępność oferty TV

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Zmiana prędkości Orange love

@Semperis  zwiększyć prędkość łącza możesz w dowolnej chwili w trakcie trwania umowy (w Twoim przypadku do 600 Mb lub do 1Gb, jeżeli pozwala na to przepustowość łącza), o dodatkowy sprzęt (warunki) dopytaj na infolinii, ale raczej nie powinno być problemów 🙂

Edit.

Pamiętaj że podnosząc prędkość łącza w Twoim przypadku masz możliwość wymiany modemu FunBox 3.0 na nowy FunBox 6 za darmo 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

Zmiana prędkości Orange love

@SemperisMożesz w każdym momencie podnieść opcję prędkości usługi (aneks do umowy) i będzie to jakby w ramach tych 24 miesięcy, na które opiewa dotychczasowa umowa (ciągłość obecnej bez wydłużania okresu trwania), ale nie otrzymasz wtedy FB6. TV możesz dokupić na raty jako osobną "usługę", pod warunkiem dostępności takiej w systemach na daną chwilę.

Najlepiej jednak, abyś to skonsultował z doradcą, bo nie wiemy nic na temat szczegółów Twojej obecnej umowy i pakietu. Poza tym doradca od ręki sprawdzi dostępność oferty TV


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 14
  • 0

Zmiana prędkości Orange love

Na infolinii powiedzieli że zmianą prędkości to nowa umowa na 24 miesiące. Nikt nie mówił nic o możliwości aneksu. Umowa ważna do 20 grudnia 2021. Orange love pakiet optymalny.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22112
  • 181

Zmiana prędkości Orange love

@Semperis: na forum samopomocowym takim jak NO uzyskasz tylko informacje "z drugiej ręki", a wygląda na to że Twoje pytania dotyczą konkretnie Twojej oferty. Najlepiej zadaj je na czacie konsultantowi Orange, powinien rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości. MAXa nie da sę co prawda wyłączyć ale jak będziesz asertywny to w miarę szybko przełączy Cię do żywego konsultanta.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 14
  • 0

Zmiana prędkości Orange love

O nowym funbox wiem. Dzieciaki trochę mi się skarżą że zrywa im połączenia 4 metry od modemu na bezprzewodowym dekoderze, więc i tam FB 3.0 muszę wymienić.

Dział obsługi klienta daje mi sprzeczne informacje. Raz można coś zmienić. Po dwóch dniach już nie można. Potem dzwonią że można i jak mówię że ok, to znowu okazuje się że coś tam z systemem nie tak. Dramat!


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Zmiana prędkości Orange love

@Semperis sprawdź jakie masz możliwości wchodząc na swoje konto w Mój Orange. Jeżeli masz możliwość to  udaj się do salonu Orange i na miejscu dowiesz się wszystkiego najlepiej.

PS.

Ze zwiększaniem prędkości łącza w trakcie trwania umowy to tej pory nie było problemów.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 14
  • 0

Zmiana prędkości Orange love

Infolinia / obsługa klienta sama się gubi w zeznaniach co mogą a co nie.

Chciałem przenieść numer syna z karty na abonament z telefonem w prezencie na urodziny. Zrobiłem wpłatę za paczkomat przez szybkie płatności. Wszystkie potwierdzenia wpłaty dotarły. Orange zgubiło wpłatę. Zablokowało numer (nie mogę złożyć nowego wniosku). Więc wolę już się zapytać kogoś z drugiej ręki. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 14
  • 0

Zmiana prędkości Orange love

Chyba masz rację. Przez telefon i czat nic nie załatwię. Trzeba iść do punktu.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Zmiana prędkości Orange love

@Semperis  to co można doradzić to spróbuj załatwić sprawę online wchodząc na swoje konto w Mój Orange lub osobiście salon Orange.

A propos numeru dla syna, masz przecież potwierdzenie szybkiej płatności więc składaj reklamację i walcz o swoje.