Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana opcji swiatłowodu - tylko w góre?

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Zmiana opcji swiatłowodu - tylko w góre?

Witam,

 

Mam obecnie swiatlowod w opcji 600Mb - umowa na firme. Chcialem sprobowac opcji 1GB, na infolinii mnie poinformowali, ze moge zmienic na opcje wyzej, ale juz nie bede mogl zmienic na opcje nizej (jezeli bede chcial wrocic do 600 Mb)

 

Moja umowa to Aneks do umowy o swiadczenie Internetu domowego w promocji Mini Swiatlowod 2/19 - poprzednio mialem zwykla Neostrade DSL i jakos nie moge znalezc tej starej umowy.

 

W Aneksie do swiatlowodu ktory mam - w §6 Zmiana Umowy, punkt 4 mowi: "Opcje uslugi moga Panstwo zmienic jeden raz w trakcie okresu rozliczeniowego."

 

W aneksie nie moge znalezc zadnych innych informacje o zmianach opcji, nie ma nic, ze tylko w gore. Konsultant utrzymywal, ze nie bede mogl wrocic w dol. Narazie zrezygnowalem.

 

Jak to w koncu jest? Czy konsultant wprowadzal mnie w blad? Nie chce sie pozniej kopac z koniami na infolini.

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Zmiana opcji swiatłowodu - tylko w góre?

Nie wiem czy coś się zmieniło była taka możliwość aby zejść na niższą prędkość, ale wiązało się to z dodatkowym kosztem 110 zł. Tylko czy dalej jest taka opcja? Poprawcie jeśli się mylę.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Zmiana opcji swiatłowodu - tylko w góre?

@wojwalZ tego, co mi wiadomo można tylko podnieść opcję prędkości (poszerzyć zakres usługi) w kontynuacji umowy. Jeśli masz np na czas nieokreślony i wypowiesz, to nową zakładasz jaką chcesz...

Wrócić możesz w jednym przypadku-braku możliwości świadczenia wyższej opcji już zainstalowanej (np ograniczenia międzyoperatorskie) lub powodów technicznych


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Zmiana opcji swiatłowodu - tylko w góre?

@wojwal podniesienie prędkości w górę można w każdej chwili, raz w okresie rozliczeniowym, ale do tego podpisuje się ponownie aneks do umowy. Jak chce się zmienić prędkość w dół, to trzeba czekać do zakończenia umowy, inaczej może zostać naliczona kara, za wcześniejsze zerwanie umowy po przez zmianę w dół.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Zmiana opcji swiatłowodu - tylko w góre?

Nie wiem czy coś się zmieniło była taka możliwość aby zejść na niższą prędkość, ale wiązało się to z dodatkowym kosztem 110 zł. Tylko czy dalej jest taka opcja? Poprawcie jeśli się mylę.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

Zmiana opcji swiatłowodu - tylko w góre?

Arti_Kn_Pl_0-1615902744609.png

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Zmiana opcji swiatłowodu - tylko w góre?

@slav72To o tym nie wiedziałem...już wiem 🙂