Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiennye IP

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zmiennye IP

Witam,

Czy internet w Orange (neostrada) posiada zmienne IP? Jeśli nie, to czy jest możliwość uzyskania?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiennye IP

To zależy od centrali. Zwykle rozłączanie i ponowne połączenie powinno dać nowe ip, ale nie zawsze tak jest. Niestety nie masz nad tym kontroli.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Zmiennye IP

@adrianr1Tak jest i było zmienne IP


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zmiennye IP

Sprawdzałem na różnych stronach które pokazuje IP, i zawsze pokazuje mi się takie samo, w czym problem?

Anonim

Nie dotyczy

Zmiennye IP

@adrianr1A masz w loginie ipv6 czy bez a zawsze zmienia  końcówkę a nie początek. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiennye IP

To zależy od centrali. Zwykle rozłączanie i ponowne połączenie powinno dać nowe ip, ale nie zawsze tak jest. Niestety nie masz nad tym kontroli.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zmiennye IP

Jak mogę zrobić tak, żebym zawsze miał zmienne IP po restarcie routera?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiennye IP

Na dziś tego nie osiągniesz. Możesz próbować robić zgłoszenie na BOK ale z 5 lat temu wzorce umowne na internet zostały zmienione. Nie ma już gwarantowanej zmiany ip po rozłączeniu. Czasem pomaga łączenie po ipv4 (brak dopisku ipv6 w loginie neo) ale nie zawsze.
Anonim

Nie dotyczy

Zmiennye IP

@adrianr1U mnie się zmienia IP po każdym wyłączenia routera a umowę mam na Geopromocje z 2015 roku.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Zmiennye IP

Do czego to dochodzi ,że ludzie chcą mieć zmienne IP.

Niestety ta forma zmienności nie jest wskazana gdy gramy online bo zawsze jest ten PING trochę wyższy a według testów gdy ruter robi za modem i masz bezpośrednio na komputer przypisany stały adres IP jesteś w stanie mieć niższy PING od 5-15ms więc jest to trochę.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Zmiennye IP

Usuń końcówkę /ipv6 z loginu, zapisz i z każdym restartem będziesz mieć zmienne ip.