Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana miejsca zamieszkania, kontynuacja usług

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Zmiana miejsca zamieszkania, kontynuacja usług

Witam. Problem mój polega na tym, że zmieniłem miejsce zamieszkania i nie wiem co zrobić z moimi usługami. Mam ich kilka (m.in. Neostrada, TV). Umowę mam dość długą, ale nie mogę z niej już korzystać. Czy ktoś doradzi co mam zrobić?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Zmiana miejsca zamieszkania, kontynuacja usług

Zgłoszenie na przeniesienie usług możesz przekazać na czacie w Mój Orange lub po weryfikacji na infolinii 510100100.
Papiery nie są już konieczne.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana miejsca zamieszkania, kontynuacja usług

Musisz wybrać się do salonu i złożyć pisemny wniosek o przeniesienie usług na nowy adres. Zazwyczaj nie ma żadnych problemów z przrniesieniem ów usług pod nowy adres. Tutaj pewne spojrzenie na sprawę z aspektu polskiego prawa: http://serwisy.gazetaprawna.pl/telekomunikacja/artykuly/812879,jak-przeniesc-uslugi-telefoniczne-i-i... Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Zmiana miejsca zamieszkania, kontynuacja usług

Zgłoszenie na przeniesienie usług możesz przekazać na czacie w Mój Orange lub po weryfikacji na infolinii 510100100.
Papiery nie są już konieczne.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Zmiana miejsca zamieszkania, kontynuacja usług

Też warto dodać iż operator może ale nie musi się na to zgodzić.
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana miejsca zamieszkania, kontynuacja usług

Cześć @Adam56

Jeżeli któraś z odpowiedzi okaże się skuteczna, oznacz ją proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 0

Zmiana miejsca zamieszkania, kontynuacja usług

Witam,

Ja również będę miał ten problem za chwilę. Mam obecnie od 1 roku Orange Love, a będę się wkrótce przeprowadzał w tym samym mieście. Co w takim przypadku zrobić. Pisać o przeniesienie? Nie bardzo to jakoś sobie wyobrażam gdy w nowym miejscu nie będzie światłowodu. Przed umową mój opiekun zapewniał mnie że nie ma z tym kłopotu, że jeśli operator nie może świadczyć dostaw wg umowy pod nowym adresem umowa zostanie rozwiązana bez kosztów z mojej strony. Jak to jest ktoś wie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Zmiana miejsca zamieszkania, kontynuacja usług

Od nowego roku tak dobrze nie jest podobno. Jeśli nie ma możliwości technicznych pod nowym adresem, to zostaje usługa na starym. A rezygnacja tylko z karą.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

Zmiana miejsca zamieszkania, kontynuacja usług

Niekoniecznie. Orange zaproponuje alternatywną usługę na nowym adresie np. LTE i jeżeli podpiszesz na nia umowę to poprzednia będzie anulowana bez kary.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Zmiana miejsca zamieszkania, kontynuacja usług

To chyba opcja nie dla wszystkich.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 0

Zmiana miejsca zamieszkania, kontynuacja usług

Ja zawierałem umowę w kwietniu 2017 jakby co, a jeśli to od tego roku takie są zasady to prawo nie działa wstecz...