Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z internetem


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Problem z internetem

Pisze do Państwa w nastepujacej sprawie.

Otoz od wtorkowego poranka wszystko sie zaczelo. Nie bylo internetu w laptopie, ale byl w komorce. Kolo godziny 14 nadal go nie bylo. Zresetowalem router do ustawien fabrycznych - internet wrocil. Nastepnie kolo godziny 21:30, internetu brak. Zadzwonilem na infolinie gdzie doradzono mi abym wymienil modem.
Oczywiscie to zrobilem, ale problem znowu sie pojawil.
Mysle ze to nie moze byc to problem laptopa, poniewaz kiedy zrobie telefon jako router to internet mam.

RESET URZADZENIA NIE POMAGA.

Prosze o pomoc,
pozdrawiam.
47 ODPOW. 47
Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem

@ilikeworld, może jak bardziej się otworzysz, to znajdą się chętni do pomocyEmotikon: Szczęśliwy Neostrada i router to mało, nie uważasz? Jaki model routera do neostrady i jaki model telefonu jako router? Wpisz adres 192.168.1.1 i wejdź w panel routera. Standard logowania to admin-admin albo admin i osiem pierwszych cyfr oraz liter klucza WPA z tyłu routera na nalepce (ciąg bez spacji i takie wielkości jak na nalepce). W niektórych modelach (gdzieś wyczytałem) trzeba wpisać cały klucz...chyba, że masz już swoje hasło ustanowione. Zalecane jest także usunięcie z loginu neostrady końcówki IPv6. Jak będziesz mieć dalej problemy, to pisz śmiało i na pewno ktoś pomoże Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Problem z internetem

@Anonim
1. Neostrada do 80mb
Orange FunBox
2. Samsung Galaxy A5 2016

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problem z internetem

Próbowałeś zmienić szyfrowanie WiFi na inne? Mi kiedyś laptop świrował na WPA, a na WEP działał, ale to był starszy laptop. Dodatkowo pousuwaj sieci wifi zapamiętane w lapku i na nowo się połącz.

 

Wykonaj też w wierszu poleceń te komendy dla pewności:

 

netsh int ip reset

netsh winsock reset

 

I oczywiście.. Aktualizacja/reinstalacja sterowników do karty sieciowej.

 

 

Usuwanie zapamiętanych sieci wifi:

Windows10: https://www.download.net.pl/jak-odczytac-lub-usunac-zapisane-hasla-do-sieci-wi-fi-w-windows-10/n/691...

Windows 7: http://www.tp-link.com.pl/faq-281.html

 

Bo nie wiem jaki masz system. 🙂 Pousuwaj wszystkie, połacz się tylko z Funboxem.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z internetem

Proponuję zrobić zgłoszenie na infolini mozliwe ze cos z łączem, jak zrywa polaczenie.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Problem z internetem

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi, zgłoszenie zostało wysłane do technika. Mam nadzieję, że coś się uda...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Problem z internetem

Technicy przyjechali, modem zrestartowali do ustawień fabrycznych = internet do 2h.

 

nadal występują problemy, obecnie czekam na orange chat na doradce...

Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem

@ilikeworldZgłaszaj jutro dziś już pewnie nie działa to wszystko co robią technicy.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Problem z internetem

@Anonimniby doradcy są do 21:30...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problem z internetem

Łączysz się tylko po wifi?

Z tego co zrozumiałem, to internet nie działa ci na laptopie, ale na komórce już tak?
Czy po kablu też internet "zanika"?
Czy zrobiłeś to co napisałem w swoim poprzednim poście?