Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z internetem


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Problem z internetem

Tzn. Został wymieniony na orange funbox 2.0 w celu testów (kontroli co się będzie działo).


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Problem z internetem

Stary router zabrali prawdopodobnie do sprawdzenia. Czy istnieje możliwość zmiany modemu z Orange Funbox 1.0 na Orange Funbox 2.0?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problem z internetem

Tzn, teraz, czy piszesz o tej wymianie, o której pisałeś w 1 poście? Bo wychodzi na to, że miałeś dwie wymiany, pierwsza, o której pisałeś w 1 poście i druga, teraz.

 

Pewnie jest możliwa, na infolinii byś musiał poprosić konsultanta, by Ci zgłoszenie takie wystawił.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Problem z internetem

Tak, teraz to była druga wymiana, polegająca na tym że:

oni biorą mój dotychczasowy router i go będą sprawdzać, a dadzą mi orange funbox 2.0


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Problem z internetem

A nie można tego załatwić poprzez internet? I czy taka możliwość będzie darmowa?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problem z internetem

To popytaj na czacie doradcy, czy przez internet jest taka możliwość. Jak ja załatwiałem wymianę, to przez telefon, a jak np. chciałem w salonie Orange taką wymianę załatwić, to mówili, że musza mieć nr zgłoszenia na wymianę z infolinii i wtedy mi dadzą nowy router, a ja im zwrócę do salonu ten stary, razem z okablowaniem. Jest duże prawdopodobieństwo, że Ci ten router już zostawią. Wymiany są darmowe, w szczególności, że z tamtym coś Ci się działo.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem

@ilikeworld, prawda, co pisze @-brtk-. Konsultant musi w trakcie rozmowy potwierdzić, że w systemie jest już zgłoszenie. Router można odebrać w salonie, zdając uszkodzony.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Problem z internetem

@-brtk-zobacz, internetu znowu nie miałem na laptopie. Wyłączyłem i włączyłem router i internet się pojawił, ale zrobiłem ss.

dsl2.PNG

Czyli to może być na linii?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problem z internetem

Tak jak pisałem, jak masz zaniki internetu, to pojawiają Ci się błędy SES, one pojawiają się właśnie przeważnie przy zaniku synchronizacji, SES są poważne i nie mogą występować, bo właśnie wtedy internet działa niestabilnie. To się kwalifikuje do głębszego sprawdzenia przez techników, bo to nie wina routera, tak jak pisałem, dziwnym by było, że po wymianie routera występuje identyczny problem co na poprzednim.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Problem z internetem

Technicy przyjadą w środę na testowanie łącza. I co mam im powiedzieć? Że sprawdzałem dane routera i są błędy SES? Że prawdopodobnie jest problem z linią?