Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana adresu zamieszkania a umowa


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 3
  • 0

Zmiana adresu zamieszkania a umowa

Witam, mój poziom frustracji przekracza rekordy Serhija Bubki. Zmieniłem adres zamieszkania mam obecnie umowę na światłowód i TV. Na nowym adresie nie są w stanie świadczyć żadnego internetu stacjonarnego. Dzwoniłem 3 razy każdy mówił co innego, każdy inna oferta, oszaleć można. Co zrobić w sytuacji gdy Orange nie może świadczyć usług stacjonarnych a jedynie internet mobilny gdzie będzie on ograniczony. Ktoś miał podobna sytuację bo po prostu przekracza to wszelkie możliwe granice ludzie na infolinii powinni przejść dokładne szkolenie, sam kiedyś dawno temu pracowałem na HelpDesku i jakoś dało radę opanować wszystkie sytuacje/zmiany jakie są a tutaj każdy sobie rzepkę skrobie.

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana adresu zamieszkania a umowa

Obecnie nie ma możliwości bezpłatnej rezygnacji przy zmianie adresu zamieszkania. Orange proponuje zawarcie umowy na technologie tzw. alternatywne.
Jeśli decydowałeś się na umowę na czas określony, niestety nie ma też żadnych zewnętrznych przepisów które by obligowały do tego operatorów.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 3
  • 0

Zmiana adresu zamieszkania a umowa

Czyli muszę wybrać ten internet mobilny i zawrzeć nową umowę czy do końca tej będzie ona obowiązywać?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana adresu zamieszkania a umowa

To już zależy od Orange.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 3
  • 0

Zmiana adresu zamieszkania a umowa

Szkoda, że żaden pracownik nie potrafił mi tego wytłumaczyć jutro udam się do salonu najlepiej będzie...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana adresu zamieszkania a umowa

To poczekaj do jutra. Może ktoś z Orange napisze Ci dokładniej na jakich zasadach się to odbywa.
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana adresu zamieszkania a umowa

Umowa jest na osobę a nie na adres, więc pewnie albo kara za zerwanie umowy lub płacić do końca umowy.

Znajomy miał podobną sytuację lecz w innej firmie UPC no i zapłacił karę za zerwanie umowy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Zmiana adresu zamieszkania a umowa

Przed końcem umowy, jeszcze wtedy Neostrada, podliczyłem ile do końca umowy bym musiał płacić, a następnie zadzwoniłem na infolinię i poprosiłem konsultanta o podanie wysokości kary umownej. Okazało się, że była dużo niższa niż płacenie abonamentu przez kolejne 3 miesiące. Więc złożyłem w salonie wypowiedzenie umowy z następnym dniem roboczym. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Zmiana adresu zamieszkania a umowa

Będzie nowa umowa na usługę alternatywną z nowym okresem jej obowiązywania niestety.

Może nowy właściciel lokalu będzie zainteresowany usługą, więc o ile to nie pakiet Love (pakiet Love jest nie cedowalny) to może będzie chciał przejąc usługę. Należy dokonać cesji wówczas.