Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamiana internetu w Orange love


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Zamiana internetu w Orange love

Witam. 2 miesiące temu dostałam propozycje zamiany internetu mobilnego z oferty orange love z którego nie korzystałam na światłowód (w Orange love mam telefon i właśnie internet mobilny) dostałam dokument zamiany , który miałam wysłać po założeniu światłowodu i tak zrobiłam. 1 faktura była większa, wiadomo. Teraz dostałam druga i także jest większa... Nie wiem jak mam temu zaradzić bo w punkcie nie są mi w stanie pomóc. Proszę o treściwe odpowiedzi..

13 ODPOW. 13

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Zamiana internetu w Orange love

Nie pokazałaś nawet z jakich pozycji składa się teraz faktura i chcesz żeby ktoś "treściwie" odpowiedział?

Anonim

Nie dotyczy

Zamiana internetu w Orange love

@Agol96 na forum Nasz Orange nie mamy wglądu w twoje faktury i do konta Mój Orange, wypada faktury pokazać (tylko dane swoje zamarz), wróżek tu niem ma i nie pomożemy w ciemno, tak poza tym skoro salon nie pomógł, to jest telefoniczny kontakt z Orange czy czat, tam wyjaśnisz sprawę, dla ułatwienia kontakt z Orange.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Zamiana internetu w Orange love

Bardziej chodziło mi o informację na temat ile trzeba czekać, aż faktura nabierze normalnego trybu bez opłat aktywacyjnch i tak dalej. Nie masz nic konkretnego do przekazania to nie komentuj. 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Zamiana internetu w Orange love

@Agol96 treściwego posta nie napisałeś, oczekujesz pomocy, szkoda klawiatury na takie tematy, na przyszłość mniej treści i więcej jadu 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Zamiana internetu w Orange love

Obstawiam, że nie odłączono Ci internetu mobilnego i dalej za niego płacisz. Dowiedz się czy go odłączono na https://www.orange.pl/view/kontakt. Ewentualnie złóż reklamację.

 

Sprawdź na fakturze jaką masz kwotę za usługi mobilne. Informację tą znajdziesz w załączniku faktury, tam gdzie są szczegóły.


Pracuję w Orange
  • 74
  • 55
  • 7

Zamiana internetu w Orange love

Idź do salonu i poproś o druk porozumienia lte na ftth, wypełnij i wyślij na bok@orange.pl 🙂 albo poproś o pomoc na miejscu żeby pomogli Ci wypełnić i wysłać 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Zamiana internetu w Orange love

Właśnie wysłałam taki druk 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Zamiana internetu w Orange love

Ale złóż reklamację to skorygują poprzednie opłaty

adres bok@orange.pl jest nie obsługiwany już, więc albo salon albo poczta


Pracuję w Orange
  • 74
  • 55
  • 7

Zamiana internetu w Orange love


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)

Ale złóż reklamację to skorygują poprzednie opłaty

adres bok@orange.pl jest nie obsługiwany już, więc albo salon albo poczta


Nie prawda, adres bok@orange.pl nadal działa i można tam wysyłać reklamacje.