Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wypowiedzenie umowy - jakie kary

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Wypowiedzenie umowy - jakie kary

Mam Pakiet Orange Love – Internet domowy/Telewizja/Telefon internetowy/Abonament

 

umowa na czas określony obowiązuje do stycznia 2024

 

Jaką karę zapłacę za zerwanie tej umowy?

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wypowiedzenie umowy - jakie kary

@sybic  sprawdzisz to logując się do konta Mój Orange i wybierając kolejno Umowy i urządzenia, umowa, kara za wcześniejsze zakończenie umowy https://nasz.orange.pl/t5/Internet-domowy/Kara-za-zerwanie-umowy/m-p/271222#U271223

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Wypowiedzenie umowy - jakie kary

@sybic  wysokość kary możesz sprawdzić w aplikacji Mój Orange lub zapytać o to na czacie obsługowym, lub infolinii. To będzie kwota na dany dzień .

Wszystko zależy od pakietu usług i opłat abonamentowych oraz przyznanych ulg 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wypowiedzenie umowy - jakie kary

@sybic  sprawdzisz to logując się do konta Mój Orange i wybierając kolejno Umowy i urządzenia, umowa, kara za wcześniejsze zakończenie umowy https://nasz.orange.pl/t5/Internet-domowy/Kara-za-zerwanie-umowy/m-p/271222#U271223


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Wypowiedzenie umowy - jakie kary


@sybicnapisał(-a)

Mam Pakiet Orange Love – Internet domowy/Telewizja/Telefon internetowy/Abonament

 

umowa na czas określony obowiązuje do stycznia 2024

 

Jaką karę zapłacę za zerwanie tej umowy?

 

 


Zgaduję, że kwota kary będzie bardzo zbliżona do sumy abonamentów za pozostały okres umowy. Zasady są określone w umowie, więc bez dostępu do niej (a takowego nikt tu nie ma i mieć nie może) nie ma sposobu żeby odpowiedzieć wprost i precyzyjnie. Musisz zapytać operatora.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wypowiedzenie umowy - jakie kary

Nie musi pytać operatora, wszystko znajdzie na swoim koncie MO (jak pisałem wyżej), kara jest wyliczona co do dnia (np. od daty dzisiejszej do daty zakończenia umowy terminowej).


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Wypowiedzenie umowy - jakie kary

Hej @sybic 

zerknij do linka na temat Rozwiązanie umowy z Orangehttps://www.orange.pl/omnibook/rozwiazanie-umowy#  w punkcie 8 jest to zawarte jak sprawdzić  Jaka jest opłata za przedterminowe rozwiązanie umowy?

  • Klient ma prawo do wypowiedzenia umowy przez upływem czasu, na jaki została zawarta.
  • Rozwiązując przed czasem umowę zawartą na promocyjnych warunkach, abonent musi liczyć się z obowiązkiem zwrotu tzw. ulgi.
  • W takim przypadku Orange może żądać zapłaty w wysokości ulgi przyznawanej abonentowi przy zawieraniu umowy (pomniejszonej jednak proporcjonalnie za okres od zawarcia umowy do dnia jej rozwiązania)
  • Wysokość opłaty za przedterminowe rozwiązanie umowy możesz sprawdzić :
  • w Mój Orange na www.orange.pl - po zalogowaniu wybierz zakładkę - Umowy i urządzenia -> Pokaż umowę -> Oblicz kwotę za zerwanie umowy
  • na czacie
  • na infolinii - dzwoniąc pod numer  *100 lub 510100100 (opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora).

Pozdrawiam 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wypowiedzenie umowy - jakie kary

@sybic do końca umowy zostało jeszcze około 10 miesięcy, więc wypowiadając umowę opłata może to być spora kwota. Masz w umowie zapisaną przyznaną ulgę. Dzieląc przez czas umowy razy pozostały czas wyjdzie kwota do zapłaty za przedterminowe rozwiązanie umowy. Inne dokładniejsze sposoby sprawdzenia wysokości opłaty za rozwiązanie umowy przed terminem, to konto Mój Orange oraz pytanie do konsultanta ma infolinii czacie. 

Uważam, że lepiej jeszcze poczekać z umową z pół roku i wtedy zastanowić się nad ewentualnym rozwiązaniem. Obecnie może być mało opłacalne że względu na sporą kwotę do zapłaty. Samemu trzeba oszacować korzystniejszy wariant.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11376
  • 51

Wypowiedzenie umowy - jakie kary

@sybic skoro masz jeszcze sporo miesięcy, to kara będzie większa niż jakbyś ją opłacał do końca cyrografu 😎

To ci się nie opłaca, ale to twoja decyzja i zrobisz jak uważasz 😎


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Wypowiedzenie umowy - jakie kary

@sybic już wyżej padło jak to sprawdzić. Nawet jak złożysz wypowiedzenie to rezygnacja jest miesięczna i zaczyna się liczyć od pierwszego dnia Twojego najbliższego okresu rozliczeniowego. Przykładowo u mnie umowa do grudnia i na dziś pokazuje 1059 zł.