Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana Fun Box 2.0 na 3.0 przy przedłużeniu umowy na czas określony.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wymiana Fun Box 2.0 na 3.0 przy przedłużeniu umowy na czas określony.

Doradcy mają coś takiego jak "tablica wymian". Poza nią są niestandardowe opcje - i tu działa zasada jeden może, inny nie. To nie kwestia niedouczenia ale uprawnień. Polityka OPL ma służyć temu by wymian było jak najmniej bo regeneracja urządzeń kosztuje.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Wymiana Fun Box 2.0 na 3.0 przy przedłużeniu umowy na czas określony.

@Piotrekk85  polityka jest taka że zmusza klienta do rezygnacji z usługi i zamówienie jej na nowo A to generuje koszty. Zapłać monterowi jak za nową instalacje ewentualnie prowizje dla handlowca. 

Może problem wymiany fb2 na fb3 wynika z braku sprzętu? 😜

Albo zaraz wejdzie oplata dodatkowa za dzierżawę tj zrobiono to z dekoderem Samsunga icu 100 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wymiana Fun Box 2.0 na 3.0 przy przedłużeniu umowy na czas określony.

Patrzysz na to jak normalny człowiek. Ale nie jak kalkulują operatorzy. Na dziś nie opłaca się utrzymywać klientów. Rechurn lub nowy klient w tabelkach w excelu jest bardziej wartościowy.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Wymiana Fun Box 2.0 na 3.0 przy przedłużeniu umowy na czas określony.

Ok, ja to wszystko rozumiem, ale... Ktoś mógłby mieć świadomość, że 2-3 lata, to "kosmos" w postępie technologicznym i po prostu klientowi mogą nie wystarczać możliwości sprzętu, który otrzymał 3 lata temu lub, że są nowsze technologie, sprzęty urządzenia itd. Wydaje mi się, że w takich korpo osoby, które mogą, mają taką moc sprawczą, żeby podjąć jakąś decyzję "dla klienta", boją się to zrobić. Cóż, ce la vie🙂 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wymiana Fun Box 2.0 na 3.0 przy przedłużeniu umowy na czas określony.

Tylko funbox 3.0 jest stary. Pojawił się w ofercie w lutym 2017, w testach klienckich w listopadzie 2016 (o ile pamięć mnie nie myli). Niebawem stuknie mu 4 lata. Chodzą plotki, że niebawem ma być funbox 4 w ofercie. I znając życie wymian dla obecnych czy bezpłatnych, czy płatnych nie będzie.