Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługa Bez limitu danych do 5 Mb/s nie działa. Walka z wiatrakami


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Usługa Bez limitu danych do 5 Mb/s nie działa. Walka z wiatrakami

Kolejny wpis nie rozumiejący czym jest lejek techniczny 🤦 lejek techniczny może być założony także wtedy gdy ma się nie wykorzystany GB z abonamentu.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 16
  • 0

Usługa Bez limitu danych do 5 Mb/s nie działa. Walka z wiatrakami

Dobrze 🙂
Zatem słucham- na czym polega lejek techniczny i komu można go nałożyć i za co według Ciebie 🙂
"

Lejek techniczny u osoby który zużył ledwo pakiet a jutro mu się odnawia nowy cykl. Warto dodać - ja tego pakietu nie wykorzystałem w sposób obciążający szczególnie sieć!

Wykorzystywałem regularnie 6-10GB na dobę. Można to przecież łatwo sprawdzić."

Proszę też wytłumaczyć dlaczego NIGDY nie mam lejka technicznego gdy mam pakiet danych a rzekomo zawsze gdy ten się wyczerpie...  🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 601
  • 1184
  • 2

Usługa Bez limitu danych do 5 Mb/s nie działa. Walka z wiatrakami

@Piotrekk85

Być może właśnie brak jest jasnej informacji czym jest usługa "Bez limitu danych do 5 Mb/s", sam zacząłem mieć wątpliwości

Wiadomym jest ze po wyczerpaniu limitu na dane prędkość spada do 1mbps do końca usługi rozliczeniowej i w różnych artykułach twierdzono że jest możliwość wykupienia za 10 zł miesięcznie podwyższenia tego lejka do 5mbps....to jak to działa w rzeczywistości według Orange?

Dlatego zacząłem się skłaniać do tego że rzeczywiście należy to uaktywniać po wyczerpaniu limitu i działa to do początku kolejnego okresu rozliczeniowego...dlatego ostatnio pytałem o to w innym wątku na forum ale mam wrażenie że osoby zbliżone do Orange też nie mają pewności jak to działa