Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Test prędkości

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Test prędkości

@Anonimtest zrobiłeś na Neo ?

Anonim

Nie dotyczy

Test prędkości

@Anonim  tak w neo. Nie działa w chrome.

 

Bez tytułu7.png

 

W Mozilli działa.

Anonim

Nie dotyczy

Test prędkości

Czy ktoś z Was robił test łącza przez aplikację MO? Bo zbaraniałem zupełnie. Ma się pokazać wynik?

Screenshot_20180212-201325.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Test prędkości

@AnonimOd początku powstania aplikacji MO nigdy nie widziałem wyniku pomiaru może coś się zmieniło w nowej wersji ale tego nie wiem.

Anonim

Nie dotyczy

Test prędkości

@Anonim, no właśnie. Niby pomiar trwa, a na końcu mogę zgłosić uszkodzenie. Czego? Chyba aplikacji.

Anonim

Nie dotyczy

Test prędkości

@Anonim  jakiś czas temu pisałem że istnieje możliwość zgłoszeń przez aplikacje MO a przez stronie już nie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Test prędkości


napisał(-a)

@Anonim, no właśnie. Niby pomiar trwa, a na końcu mogę zgłosić uszkodzenie. Czego? Chyba aplikacji.


@Anonim  a ja zgaduję, że appka, w sytuacji gdy test wykaże jakieś nieprawidłowości, przekaże swoje wyniki wraz ze zgłoszeniem.

Anonim

Nie dotyczy

Test prędkości

@Misiek62, chyba będę musiał powtórzyć akcję i udokumentować cały proces screenami, bo opisywanie słowami nie bardzo mi wychodzi. Wydaje mi się, że to ja muszę, bo taki tam był sugestywny przekaz. Sprawdzę i wrzucę.

Anonim

Nie dotyczy

Test prędkości


@Misiek62napisał(-a)

napisał(-a)

@Anonim, no właśnie. Niby pomiar trwa, a na końcu mogę zgłosić uszkodzenie. Czego? Chyba aplikacji.


@Anonim  a ja zgaduję, że appka, w sytuacji gdy test wykaże jakieś nieprawidłowości, przekaże swoje wyniki wraz ze zgłoszeniem.


@Misiek62Jeszcze jedno czy ty wspomniałeś o mnie w tym temacie ? Chyba nie a tylko o @Anonim ?

Przechwytywanie.PNG


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Test prędkości


napisał(-a)

@Misiek62, chyba będę musiał powtórzyć akcję i udokumentować cały proces screenami, bo opisywanie słowami nie bardzo mi wychodzi. Wydaje mi się, że to ja muszę, bo taki tam był sugestywny przekaz. Sprawdzę i wrzucę.


Oczywiście, że Ty musisz wybrać "zgłoś" czy coś w tym stylu... chodziło mnie o to, że może tak być że appka wtedy podłączy wyniki testu... 😉