Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spadek prędkości

Anonim

Nie dotyczy

Spadek prędkości

@Adam1971To pozostaje żądać nie techników z centrali a osób z Orange żeby sprawdzili linie od lokalu do centrali inaczej nie będzie żadnego efektu.Masz takie prawo do tego.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 6
  • 0

Spadek prędkości

Rozumem że przy zgłoszeni zażądać techników z Orange nie z centrali 

Anonim

Nie dotyczy

Spadek prędkości


@Adam1971napisał(-a)

Rozumem że przy zgłoszeni zażądać techników z Orange nie z centrali 


@Adam1971Tak masz zrobić jak napisałem wyżej 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Spadek prędkości

Wg mnie dowiedz się w UKE kiedy będzie program do sprawdzenia tzw. prędkości zwykle dostępnej. Miał być do wakacji, mamy sierpień i nie ma. W Twoim wypadku to 70% prędkości maksymalnej (80 mega) przez 70% czasu (łącznie z nocami). Jeśli tej prędkości nie będzie, to będzie Ci przysługiwała bonifikata. Wtedy będzie krótka piłka: albo zapewnią prędkość zwykle dostępną albo będą dużo płacić (co na dłuższą metę się nie opłaca Orange).

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 6
  • 0

Spadek prędkości

Wiem bo pani z UKE też powiedziała że te spadki z dnia na dzień są zbyt drastyczne i te zżuty ekranu bardzo pomogą w tej sprawie nawet do tego stopnia że mogę żądać odszkodowania od ORANGE 

A przede wszystkim Orange powinna zmieniać umowy z tego względu że powinna być też prędkość pośrednia gwarantowana słowa pani z UKE


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Spadek prędkości

To wszystko jest w umowie.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 6
  • 0

Spadek prędkości

Jak rozmawiałem z panią na infolinii to ciągle sypała mi widełkami i nie była zbyt miła jak wspominałem że jak tego nie naprawią to zgłaszam sprawę do UKE i że mam dowody jak mam zaniżany internet od razu zmieniło się jej podejście do sprawy tylko dlaczego mam czekać do czwartku na usunięcie ewentualnej awarii 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 6
  • 0

Spadek prędkości

Teraz sprawdziłem i sypie błędami jak diabli 

liczba sekund z błędami (ES) w trakcie pobierania (od momentu ostatniej synchronizacji)  450

Sekundy z poważnymi błędami (SES) w trakcie pobierania (od momentu ostatniej synchronizacji) 340


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 6
  • 0

Spadek prędkości

Test zrobiony przed chwilą 

 


2018-08-12.png

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 6
  • 0

Spadek prędkości

No i widełki się skończyły