Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Składniki opłat w Orange Love

Anonim

Nie dotyczy

Składniki opłat w Orange Love

Z czym to się wiąże, bo dzisiaj zauważyłem sporą kwotę. Pierwsza faktura dopiero będzie i czy trzeba/można to jakoś ominąć?

VoIP.PNG

12 ODPOW. 12

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Składniki opłat w Orange Love

To usługa techniczna. Wg mnie nie powinieneś nic płacić i jej widzieć.
Jej przeznaczeniem jest odpowiednia taryfikacja połączeń z BOK 510100100.
Anonim

Nie dotyczy

Składniki opłat w Orange Love

@AnonimCzy dzwoniłeś przez Voip na infolinie techniczną ?

Anonim

Nie dotyczy

Składniki opłat w Orange Love


Piotrekk85 napisał(-a):
To usługa techniczna. Wg mnie nie powinieneś nic płacić i jej widzieć.
Jej przeznaczeniem jest odpowiednia taryfikacja połączeń z BOK 510100100.

@Piotrekk85, czy to oznaczałoby, że jest coś "pokręcone" z VoIP-em? Przydzielony jest na inny numer, więc @Anonim nie dzwoniłem z niego. Chyba, że po konfiguracji usług z FunPacka na Orange Love, inny z kolei numer zmigrowany z YES został tak potraktowany. Bo ja go widzę obecnie na koncie jako domowy. Właśnie dzisiaj przytrafiła mi się sytuacja z blokowaniem tegoż numeru, więc poprosiłem inną osobę, by na niego zadzwoniła. Działa, a jak ja próbowałem/testowałem/ nawiązać kontakt vis a vis z mojego abonamentowego, komórkowego, to taki komunikat o blokadzie usłyszałem.

@Anonim, mam połączenia z 510 100 100 z numerów wspomnianych powyżej, ale nie z VoIP-a.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Składniki opłat w Orange Love

Ta usługa nie ma z tym związku. To usługa techniczna. W systemie wewnętrznym jest kilkaset usług, które są aktywne by "wszystko grało", dla Ciebie jako klienta nie powinno być różnicy.


Jeśli w Funpacku miałeś mieć wcześniejszy numer analogowy, to skontaktuj się z BOK i sprawdź na jakim jest to etapie (to zupełnie niezależna kwestia).
Anonim

Nie dotyczy

Składniki opłat w Orange Love

@Piotrekk85, ja sądzę, że tutaj gdzieś leży problem. Nie mogę usługami zarządzać, więc też zgłosiłem błąd.

Zarządzanie.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Składniki opłat w Orange Love

Bo te usługi nie powinny być do zarządzania dla Ciebie 😉 przepraszam za pisanie wprost ale ich nieodpowiednie zmienianie może wiele napsuć - mała prośba - nie baw się za wiele 😉 taka dobra rada ode mnie.

 

Kot-w-butach


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Składniki opłat w Orange Love

@Anonim Ja przyłącze się do powyższej prośby, a przy okazji dodam że Twoje odkrycia został zgłoszone.

 

Anonim

Nie dotyczy

Składniki opłat w Orange Love

@Piotrekk85, fajny burasekEmotikon: Bardzo szczęśliwy, co wcale nie oznacza, iż miałbym zrezygnować z podglądu mojego konta, na którym są opłaty, obciążające (ewentualnie) mój prtfel, a nie TwójEmotikon: Język

209,95.PNGLC oplata.PNG120.PNGAkcje.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Składniki opłat w Orange Love


Mikołaj napisał(-a):

@burebusek Ja przyłącze się do powyższej prośby, a przy okazji dodam że Twoje odkrycia został zgłoszone.

 


@Mikołaj, fajnie, że zostały odkryte, ale nadal nie zostało mi to wyjaśnione. Chciałbym z Orange tylko spokojnie korzystać z udostępnionych mi usług, wiążących się z kosztami.