Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana planu taryfowego/Odejście od umowy


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Zmiana planu taryfowego/Odejście od umowy

Mam 85 zł abonamentu miesięcznie za internet w orange neostrada. Podpis na przedłużeniu umowy nie jest wykonany przez właściciela rachunku, przyszedł facet z orange kazał podpisać odbiór nowego dekodera i nagle puff przedłużona umowa o 24 miesiące. Co moge w takiej chwili zrobić, czy mogę odstąpić od utrzymania łącza i przykładowo zmniejszyć prędkość tak ,żeby umowa miesięczna kosztowała 40 zł a nie 85 lub czy też mogę rozwiązać umowę ze względu na bezprawne przedłużenie abonamentu?

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana planu taryfowego/Odejście od umowy


komsa napisał(-a):

Mam 85 zł abonamentu miesięcznie za internet w orange neostrada. Podpis na przedłużeniu umowy nie jest wykonany przez właściciela rachunku, przyszedł facet z orange kazał podpisać odbiór nowego dekodera i nagle puff przedłużona umowa o 24 miesiące. Co moge w takiej chwili zrobić, czy mogę odstąpić od utrzymania łącza i przykładowo zmniejszyć prędkość tak ,żeby umowa miesięczna kosztowała 40 zł a nie 85 lub czy też mogę rozwiązać umowę ze względu na bezprawne przedłużenie abonamentu?


@komsaNie mam możliwości jaka masz prędkość Internetu? 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Zmiana planu taryfowego/Odejście od umowy

Nie wiem, 30mb/s. Jak to nie ma możliwości. Skoro ktoś za mnie podpisał umowę podając się za mnie to chyba mogę ją rozwiązać. Mógł bym w takim razie wziąć umowę na kogokolwiek i sam sobie ją podpisac nie płacąc rachunków.