Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słaby internet


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 0

Słaby internet

Kilka razy w tygodniu mam problemy z waszym internetem dzwonienie do was juz nic daje bo dziala przez dwa dni po telefonie pozniej  to... ze mam pakiet 80mb/s gdy w piku jak nic sie u was nie dzieje w tym orange to mam i tak 20 mb max ale jak kolejny dziem mam 0.25mb/s to juz jest giga przesada nie pozdrawiam 🙂 

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Kinga

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5495
  • 22108
  • 181

Słaby internet

@wściekłymaciek 

Ale wiesz, że to nie jest kanał dostępu do operatora, tylko forum jego klientów? W dodatku użyłeś zbyt wielu wyrazów powszechnie uznawanych za niecenzuralne, co zostało automatycznie ocenzurowane, czyniąc Twój post niezbyt czytelnym. Zrozumiałem tyle, że coś Ci nie działa i jesteś zdenerwowany. Współczuję i życzę mniej powodów do zmartwień.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 0

Słaby internet

inaczej ciezko sie z nimi skontaktowac aktualnie siedze od 20 minut na infolini i leci mi jedynie jakas muzyczka 🙂

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Kinga


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53201
  • 617

Słaby internet

@wściekłymaciek najpierw konstruktywnie powiedz o co chodzi,  a później możesz bluźnić do woli...

Taki mamy wplyw  na działanie Twoich usług jak nie przymierzając kupiec na bazarze w Wilnie...

Możemy podpowiedzieć co I jak, ale gwiazdki w opisie usługi niewiele mówią technicznie 

Zrób speedtest na kablu na stronie pro.speedtest.pl i wrzuc screena z parametrami liniowymi z modemu. Tak jak kolega dwa posty temu..

Udało nam się wywróżyć Jemu co mogło być źle...Może I Tobie wywróżymy


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 0

Słaby internet

posiadam pakiet 80mb/s max co udaje sie wycisnac to i tak ok 30mb/s blizej nawet 20 od jakiegos czasu moj internet wypluwa od 0 do 1mb/s na speed testach pracuje zdalnie internet jest mi potrzebny jak dlonie przy kontakcie z biurem obslugi za kazdym razem slysze ze jest problem na laczu przyjada technicy ale po 2 godzinach internet wraca do 20-30 mb i wszystko jest w miare ok tylko mam tak dosyc czesto 🙂 aktualnie wydzwaniam do nich ale zero odzewu wisze tylko na sluchawce 

 

ale ja nie potrzaebuje wysylac wam ss'ow z parametrami modemu bo sie na tym znam wszystko co mi sie dzieje zlego z internetem jest to ze strony firmy i tyle ja nie moge sie z nimi skontaktowac wiec napisalem tutaj mam nadzieje ze jakis  co sobie siedzi tam przed komputerem z firmy przeczyta i wkoncu cos zacznal robic z tym  internetem

place 60 zl za internet ktoy ma miec 80mb a dostarczane mam 20 gdzie jakies 3 km od domu mam antene 

________________
* Scalenie wpisów + wpis poddany edycji – moderator Kinga

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Słaby internet

@wściekłymaciek wrzuć screena z synchronizacja linii, będzie widać, z jaką prędkością linia się zapina ile masz błędów.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 0

Słaby internet

i co dwa dni przez caly dzien jestem bez internetu


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53201
  • 617

Słaby internet

@wściekłymaciek  Skoro wiesz co I jak,  to jak się ma antena 3km od domu do usługi na łączu miedzianym do długości 1300m max???

Narzekać każdy potrafi..

Jeśli oczekujesz, że ktoś z Orange przeczyta i z radością rozwiąże Twoje problemy, to niestety się mylisz...Tu takie cuda się nie dzieją..

P.S. chociaż nie, zdarzają się, tylko trzeba poprosić...bo tu nie ma nic na "muszę" ,ale zdarza się na "mogę"...I chcę...