Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router funbox 6


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 56
  • 0

Router funbox 6

Twierdzą brak możliwości technicznych. Ale jakoś w to nie wierzę. Bo jak jest 600 to 1 GB też wyskubią. Ale nie będę się kłuci bo ta 600 też w miarę śmiga a mam jeszcze telwizje i jest ok po za tym że od czasu do czasu traci się położenie routera z skrzynką od światłowodu. 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 56
  • 0

Router funbox 6

Mieszkam właśnie w bloku

 

Anonim

Nie dotyczy

Router funbox 6

@Mariusz141  to niestety pozamiatane 😄

Brak możliwości technicznych, tak jak twierdzą i to nie żart 😎


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Router funbox 6

@Mariusz141 jedynym ograniczeniem jest sieć operatorska inna niz dostawcy usługi lub alternatywny sposób dostarczenia ostatniej mili czyli FTTB 

Obciążenie węzła nie ma przy sprzedaży usług chyba znaczenia

Anonim

Nie dotyczy

Router funbox 6

@agat13  przyłącze w bloku ma ograniczoną przepustowość i trzeba od razu brać max prędkość  bo ci ostatni będą mieć już okrojona ofertę, nie mówimy tu o głównym węźle, bo ten użytkownika nie ogranicza  może i 4Gb/s dostać lub i więcej 😆


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 56
  • 0

Router funbox 6

I tu zaczyna sie ciekawie.Bo orange wynajmuje sygnał od innego dostawcy,tzn mam sygnal ONT  a orange   daje funboxa i reszte. A ten dostawca tez daje internet w moim bloku i u nich jest mozliwy 1 Gb

Anonim

Nie dotyczy

Router funbox 6

@Mariusz141  to tym bardziej, mogą być ograniczenia, tego nie przeskoczysz 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 466
  • 1966
  • 4

Router funbox 6

Też  miałem taką sytuacje przy podpisywaniu umowy..... mam zewnętrzny ont jakąś kostkę pewnie do zmiany sygnału i do tego funbox 3.0 dopiero jak zaczęła się pandemia zadzwoniła do mnie "miła" Pani z orange i powiedziała że jest możliwość zmiany prędkości z 300 na 600mb za dodatkowe 10zł bez przedłużania umowy (oczywiście trzeba uważać na takie promocje bo próbują wcisnąć orange love co automatycznie przedłuża umowe na internet który w takim wypadku jest sprzedawany w pakiecie usług 1gb nie wezmę bo i tak tego nie wykorzystam a kable pod podłogą też chyba tyle nie przepuszczą (cat 5e) także pewnie na nowego funboxsa przyjdzie mi poczekać do grudnia o ile nie zmienię operatora zastanawiam się tylko czy będę w stanie sam go podłączyć czy wyślą do mnie technika szczerze mówiąc światłowodami wolałbym się nie bawić bo słyszałem że można sobie uszkodzić wzrok ale nie wiem ile w tym prawdy..... wracając do tematu musisz uzbroić się w cierpliwość i pytać np co kwartał czy już można   


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Router funbox 6

@_Artek_ jakie masz opcje to możesz sobie sam sprawdzić na MO, podłączenie FB 6 w miejsce FB 3.0 jest bardzo proste, jeżeli masz ONT to nawet nie majstrujesz przy światłowodzie więc nie uszkodzisz wzroku, skrętka cat 5e spokojnie poradzi sobie z 600 Mb/s.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 466
  • 1966
  • 4

Router funbox 6

z 600 tak ale 600 już mam:D z 1gb chyba będzie problem?