Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Raport z instalacji FTTH - szczegóły.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2628
  • 9487
  • 47

Raport z instalacji FTTH - szczegóły.

@agat13 Jak coś będę robił w terenie to może wrzucę jakąś fotkę.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13512
  • 55253
  • 659

Raport z instalacji FTTH - szczegóły.

@marderNie ukrywam, że byłoby fajnie, bo to jest spojrzenie od kuchni na to, co mamy w domach. Może warto wiedzę z cyklu "co i jak" rozpowszechniać? Żeby to FTTH nie było abstrakcją?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13512
  • 55253
  • 659

Raport z instalacji FTTH - szczegóły.

@marderTej opcji nie ma, ale będzie...takie padło zapewnienie ze strony Ekspertów AMA...

Co sądzisz o przybliżaniu forumowiczom tej technologii?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Raport z instalacji FTTH - szczegóły.

@agat13 , @marder  bardzo ciekawy temat poruszyliście, osobiście jestem za tym aby pojawiało się więcej informacji o technologii FTTH i to z pierwszej ręki, czyli od osób takich jak Wy. Lubię słuchać i czytać o nowinkach technicznych, oczywiście bardziej interesuje mnie wiedza praktyczna niż książkowa. Nie od dziś wiadomo że teoria swoje, a praktyka swoje i przeważnie rzadko idą w parze.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13512
  • 55253
  • 659

Raport z instalacji FTTH - szczegóły.

@slav72O tym właśnie myślałem...FTTH od kuchni i prosto na tyle na ile się da...Tak w praktyce.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2628
  • 9487
  • 47

Raport z instalacji FTTH - szczegóły.

My robimy FTTH dla Netii, Orange, oraz jakieś prace dla Miasta, Wojska itd. W POPC nie bierzemy udziału ale może coś tam wkrótce weźmiemy dla lokalnego operatora. Jak coś Was interesuje a będę umiał odpowiedzieć to napiszę. Ewentualnie na PW. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13512
  • 55253
  • 659

Raport z instalacji FTTH - szczegóły.

@marder każda inicjatywa poszerzania naszych horyzontów technicznych jest cenna. Jeśli coś ciekawego znajdziesz do pokazania w celach poznawczych, zamieszczaj.  Chętnie poogladamy. Sieć wszędzie jest podobna...