Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przesunięty termin instalacji

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Przesunięty termin instalacji

Witam wczoraj dnia 6.11.2019 podpisywałem umowę w salonie na migrację z miedzi na światłowód dzisiaj dnia 7.11.2019 miałem mieć instalację światłowodu w godzinach od 17 do 20 dostałem o 12:30 potwierdzenie zamówienia na meila że technik będzie gdzie o godznie 14:30 dostaję smsa że termin zostaje przełożony na 13.11.2019 na godzinę między 14-17 bez żadnej konsultacji ze mną oraz uzgadniania tak sobie ustalili termin bez mojej zgody. Co polecacie z tej kwestii zrobić ? 

Dodam ze sąsiad umówiony na jutro w godzinach popołudniowych też na montaż światłowodu nie dostał żadnej informacji na temat zmiany terminu. Tak jak znalazłem w tym temacie https://nasz.orange.pl/t5/Internet-domowy/Zam%C3%B3wienie-na-%C5%9Bwiat%C5%82ow%C3%B3d-przek%C5%82ad... to podobnie jak u mnie i miejscowość niedaleko mnie bo mieszkam w Żywcu.

 

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Przesunięty termin instalacji

Problem rozwiązany reklamacja uznana na drugi dzień tzn w piątek  i pojawili się technicy do montażu w piątek z przeprosinami zawiniła infolinia co procesowała zamówienie dla salonu Orange coś pani na infolini nie doklikała  w zamówieniu i temu taki cyrki.W ramach przeprosin dostałem rabat na 50 zł i canal + na 2 miesiące.,Mimo że technicy odpowiedzieli w do reklamacji że nie mają czasu zjawili się mimo tego 🙂 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przesunięty termin instalacji

Widocznie jest wiele zgłoszeń w okolicy. Możesz spróbować skontaktować się z BOK lub ze sprzedawcą by zmienić termin.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Przesunięty termin instalacji

W co wątpię bo był wolny w końcu termin w kalendarzu montera więc jakim cudem ktoś bezprawnie zmienił sobie datę i godzinę bez konsultacji ze mną? Powiedz mi mogę na to składać reklamację? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przesunięty termin instalacji

Reklamację możesz wnieść na wszystko. Tylko ustawowy termin rozpatrzenia to 30 dni choć Orange deklaruję realizacji większości zgłoszeń w 7 dni. Może napisz do Orange na messengerze z prośbą o jakieś wyjaśnienia.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Przesunięty termin instalacji

Reklamację własnie zgłosiłem przez chwilą. Zostało ponaglone zamówienie do techników z pilną interwencją i instalacją światłowodu.

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Przesunięty termin instalacji

@gregorio990  a technik juz pewnie grzeje silnika by szybko przyjechac i zainstalowac Ci ftth.

rozumiem ze internet na miedzi działa(?), wiec chyba te kilka dni da sie wytrzymac, co?  😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Przesunięty termin instalacji

Problem rozwiązany reklamacja uznana na drugi dzień tzn w piątek  i pojawili się technicy do montażu w piątek z przeprosinami zawiniła infolinia co procesowała zamówienie dla salonu Orange coś pani na infolini nie doklikała  w zamówieniu i temu taki cyrki.W ramach przeprosin dostałem rabat na 50 zł i canal + na 2 miesiące.,Mimo że technicy odpowiedzieli w do reklamacji że nie mają czasu zjawili się mimo tego 🙂 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Przesunięty termin instalacji

@gregorio990  jakos ciezko mi w te rabaty uwierzyc 😉
o ile jest mozliwe ze dostaleś bon sodexo na 50zł tak juz z tym canal+ po pojechałeś


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Przesunięty termin instalacji

Może dostał rabat do pierwszej faktury, a Canal+ pewnie będzie musiał wymówić po dwóch miesiącach.. ;>


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Przesunięty termin instalacji

@-brtk-  nie ma takiej opcji z canal+. na rachunku orange tez nie odejmie -50zł. nie te czasy i nie ta sytuacja 😉